خانه » آموزش » هتل و کلینیک زیبایی برای بیماران گردشگری پزشکی از خارج کشور

هتل و کلینیک زیبایی برای بیماران گردشگری پزشکی از خارج کشور

اگر شما هم به دنبال مراجعه به یک کلینیک زیبایی معتبر در تهران هستید و نیاز به انجام مشاوره، رزرو یک هتل خوب و یافتن بهترین دکتر برای این کار هستند این مطلب برای شماست.

به گفته موسسات معتبر مهاجرتی هر ساله بر تعداد مراجعان پزشکی برای انجام اعمال زیبایی در ایران افزوده می شود. چه کسی گردشگری پزشکی را دنبال می کند و چرا؟

گردشگران پزشکی به طور معمول شهروندان کشورهایی هستند که برنامه های پزشکی خصوصی گران قیمت آن، مانند ایالات متحده آمریکا است. برای این مسافران پزشکی، جراحی اغلب ارزان تر از پرداخت هزینه بیمه خود است، اغلب به عنوان با کیفیت بالا. برخی از مسافران پزشکی آمریكایی هستند كه موفق به ثبت نام در بیمه درمانی نشده اند و نیازمند گزینه ارزان تر از پرداخت بیرون از جیب در ایالات متحده هستند

برخی از گردشگران پزشکی شهروندان کشورهایی هستند که آنها را با برنامه های بهداشتی ملی مانند انگلستان و کانادا پوشش می دهد. با این حال، برخی از بریتانیایی ها و کانادایی ها به دنبال مراقبت های پزشکی خارجی برای جلوگیری از اغلب انتظارات طولانی مدت برای عمل جراحی و سایر درمان های تخصصی می پردازند.

برخی از گردشگران پزشکی در دنبال روش های تخصصی و درمان های تجربی هستند که در کشورهای خود ارائه نمی شوند؛ یا برای مراقبت های پزشکی که یک تخصص مقصد هستند. بسیاری از گردشگران پزشکی برای مراقبت از دندان های خارجی سفر می کنند ؛ چرا که دندانپزشکی اغلب تحت پوشش بیمه درمانی نیست.

 

واقع، مقصد گردشگری پزشکی اغلب پزشکان غربی و پرستاران بزرگ است

گردشگران پزشکی امروز دریافته اند که تجربه مراقبت های بهداشتی در خارج از کشور بسیار شبیه آن است که در خانه است. بسیاری از بیمارستان ها و کلینیک های خارج از کشور که برای گردشگران در بازار عرضه می شوند، توسط پزشکان انگلیسی و جراحان آموزش دیده و یا در شمال امریکا تأیید شده است.

یک مثال: بیمارستان Bumrungrad، معروف دنیا در بانکوک، ادعا می کند که بیش از 200 جراح که در ایالات متحده گواهینامه می شوند

هنوز کشور های دیگر برای تحصیلات عالی پزشکی خانگی خود، پزشکان و پرستاران مشهور هستند. فهرست جزئی: آرژانتین، برزیل، کاستاریکا، کرواسی، فرانسه، هند، اسرائیل، ایتالیا، ژاپن، کره، مالزی، مکزیک، آفریقای جنوبی، سنگاپور، سوئیس، تایوان، تایلند، ترکیه.

روند دیگری در گردشگری پزشکی: بیمارستان های خارج از کشور با روابط قوی با مراکز پزشکی ایالات متحده. به عنوان مثال، مرکز پزشکی بین المللی سنگاپور جان هاپکینز، شاخه ای از معتبر دانشگاه جان هاپکینز در بالتیمور است، و یک کلینیک کلیولند ابوظبی با پزشکان از بیمارستان مشهور اوهایو وجود دارد.

 

چگونه می توانم به بیمارستان و دکتر اعتماد کنم؟

یک سازمان ارزیابی مبتنی بر ایالات متحده است که بیمارستان های خارجی را تأمین می کند که مراقبت های پزشکی را برای غیر شهروندان ارائه می دهند: کمیته غیر انتفاعی، کمیسیون بین المللی مستقل یا JCI. مأموریت اظهار داشت که “به طور مداوم بهبود ایمنی و کیفیت مراقبت در جامعه بین المللی از طریق ارائه خدمات آموزشی و مشاوره و صدور مجوز بین المللی و صدور گواهینامه” است. JCI دارای سازمان های بهداشتی معتبر در بیش از 100 کشور است.

این ارائه دهندگان شامل بیمارستان ها و کلینیک ها، آزمایشگاه ها، امکانات درازمدت و توانبخشی، مراقبت های اولیه، درمان های باروری، مراقبت از خانه، حمل و نقل پزشکی و غیره هستند. JCI به نوبه خود توسط انجمن بین المللی کیفیت در مراقبت های بهداشتی (ISQua) تأیید شده است.

 

 

دانلود با ترافیک نیم بهاء 

برای دانلود نیم بهاء از سایت از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده نکنید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    مشخصات

    نظرات

    ∞ تمامی حقوق این سایت محفوظ است ∞