هاست و سرورمجازی
نمایندگی هاست آلمان

Icecream Media Converter 1.5 مبدل حرفه ای ویدئو

converter 1024x1024 - Icecream Media Converter 1.5 مبدل حرفه ای ویدئوIcecream Media Converter 1.5 مبدل حرفه ای ویدئو ، یکی از نرم افزار های قدرتمند در زمینه کار با فیل های ویدئویی و تبدیل آنها به فرمت های رایج میباشد که اکثر فرمت های رایج مانند: mp4, mp3, mkv, wav, flac, flv, swf, 3gp, avi, aiff, vob, aac, wma, wmv  را پشتیبانی میکند با این نرم افزار میتوانید فایل های تصویری و صوتی را برای دستگاه هایی مانند ایک باکس ، PSP ، آی فون،آی پد، سامسونگ و گوشی های بلک بری و یا سایر گوشی های هوشمند تبدیل کرده و از آن بهره ببرید.

یک نرم افزار کاربر پسند طراحی شده برای رمزگشایی فایل‌های رسانه ای را روشن کنید و آنها را به انواع و فرمت‌های مختلف است. این به راحتی می‌تواند تبدیل فیلم‌ها به فرمت‌های دیگر، و یا به فایل‌های صوتی، و همچنین به عنوان رسانه دانلود از آدرس مشخص شده است.

تبدیل فردی و دسته ای

این نرم افزار شما را قادر به صورت جداگانه فایل‌های اضافه برای تبدیل، با کلیک کردن بر روی دکمه اضافه کردن فایل‌های. این باعث یک منو گزینه‌های تبدیل را، که در آن شما می‌توانید نوع فایل، فرمت و کیفیت تنظیم. سپس شما ممکن است مستقیما به تبدیل فایل ادامه و یا ارسال آن به لیست انتظار. این نرم افزار می‌توانید برای تبدیل هر فایل انجام، به صورت جداگانه، اما همچنین پشتیبانی از پردازش دسته ای.
شما ممکن است به عنوان بسیاری از فایل‌ها به طور دلخواه به لیست تبدیل، اضافه کردن، و سپس شروع به پردازش و تماشای پیشرفت برای هر ورودی، و همچنین از وضعیت کلی. این نرم افزار پشتیبانی از اکثر فرمت‌های رایج، برای هر دو ورودی و خروجی.

تبدیل شده توسط دستگاه و یا با فرمت

شما می‌توانید به تبدیل یک فایل به یک فرمت خاص، و یا نوع دستگاه شما مایل به آن را بر روی انتخاب کنید. این نرم افزار به طور خودکار می‌توانید فرمت، اندازه، کیفیت و پشتیبانی می‌کند روش مناسب برای هر دستگاه تلفن همراه را تشخیص دهد.دستگاه‌های پشتیبانی شده عبارتند از آی پاد، اپل، iPads‌ها، سامسونگ، شاه توت، PS3، نوکیا و گوشی‌های آندروید.

آهنگ‌ها و یا فایل‌های صوتی به راحتی می‌توان از یک فرمت به دیگری تبدیل می‌شود، در حالی که فیلم پشتیبانی از تبدیل به هر دو نوع‌های صوتی و فایل‌های ویدئویی. علاوه بر این، شما می‌توانید یک URL ویدیو را وارد کنید و اجازه دهید نرم افزار دانلود فایل برای شما و ذخیره آن را به محل مشخص شده به عنوان یک فیلم یا فایل‌های صوتی. پوشه خروجی را می‌توان از منوی تنظیمات تنظیم کنید.

علاوه بر این، شما به سرعت می‌توانید مسیر فایل‌های تبدیل شده آخرین دسترسی، از رابط کاربری برنامه است، در لیست انتظار.

 

 

دانلود با ترافیک نیم بهاء 

برای دانلود نیم بهاء از سایت از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده نکنید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشخصات

نظرات

∞ تمامی حقوق این وب سایت برای تیم اِی فری محفوظ میباشد ∞