تبلیغات شما

Icecream Media Converter 1.5 مبدل حرفه ای ویدئو

converter 1024x1024 - Icecream Media Converter 1.5 مبدل حرفه ای ویدئوIcecream Media Converter 1.5 مبدل حرفه ای ویدئو ، یکی از نرم افزار های قدرتمند در زمینه کار با فیل های ویدئویی و تبدیل آنها به فرمت های رایج میباشد که اکثر فرمت های رایج مانند: mp4, mp3, mkv, wav, flac, flv, swf, 3gp, avi, aiff, vob, aac, wma, wmv  را پشتیبانی میکند با این نرم افزار میتوانید فایل های تصویری و صوتی را برای دستگاه هایی مانند ایک باکس ، PSP ، آی فون،آی پد، سامسونگ و گوشی های بلک بری و یا سایر گوشی های هوشمند تبدیل کرده و از آن بهره ببرید.

يک نرم افزار کاربر پسند طراحي شده براي رمزگشايي فايل‌هاي رسانه اي را روشن کنيد و آنها را به انواع و فرمت‌هاي مختلف است. اين به راحتي مي‌تواند تبديل فيلم‌ها به فرمت‌هاي ديگر، و يا به فايل‌هاي صوتي، و همچنين به عنوان رسانه دانلود از آدرس مشخص شده است.

تبديل فردي و دسته اي

اين نرم افزار شما را قادر به صورت جداگانه فايل‌هاي اضافه براي تبديل، با کليک کردن بر روي دکمه اضافه کردن فايل‌هاي. اين باعث يک منو گزينه‌هاي تبديل را، که در آن شما مي‌توانيد نوع فايل، فرمت و کيفيت تنظيم. سپس شما ممکن است مستقيما به تبديل فايل ادامه و يا ارسال آن به ليست انتظار. اين نرم افزار مي‌توانيد براي تبديل هر فايل انجام، به صورت جداگانه، اما همچنين پشتيباني از پردازش دسته اي.
شما ممکن است به عنوان بسياري از فايل‌ها به طور دلخواه به ليست تبديل، اضافه کردن، و سپس شروع به پردازش و تماشاي پيشرفت براي هر ورودي، و همچنين از وضعيت کلي. اين نرم افزار پشتيباني از اکثر فرمت‌هاي رايج، براي هر دو ورودي و خروجي.

تبديل شده توسط دستگاه و يا با فرمت

شما مي‌توانيد به تبديل يک فايل به يک فرمت خاص، و يا نوع دستگاه شما مايل به آن را بر روي انتخاب کنيد. اين نرم افزار به طور خودکار مي‌توانيد فرمت، اندازه، کيفيت و پشتيباني مي‌کند روش مناسب براي هر دستگاه تلفن همراه را تشخيص دهد.دستگاه‌هاي پشتيباني شده عبارتند از آي پاد، اپل، iPads‌ها، سامسونگ، شاه توت، PS3، نوکيا و گوشي‌هاي آندرويد.

آهنگ‌ها و يا فايل‌هاي صوتي به راحتي مي‌توان از يک فرمت به ديگري تبديل مي‌شود، در حالي که فيلم پشتيباني از تبديل به هر دو نوع‌هاي صوتي و فايل‌هاي ويدئويي. علاوه بر اين، شما مي‌توانيد يک URL ويديو را وارد کنيد و اجازه دهيد نرم افزار دانلود فايل براي شما و ذخيره آن را به محل مشخص شده به عنوان يک فيلم يا فايل‌هاي صوتي. پوشه خروجي را مي‌توان از منوي تنظيمات تنظيم کنيد.

علاوه بر اين، شما به سرعت مي‌توانيد مسير فايل‌هاي تبديل شده آخرين دسترسي، از رابط کاربري برنامه است، در ليست انتظار.

 


  • لینک های دانلود


    مشخصات

    نظرات

    مرکز دانلود این سایت بروی سرورهای مجازی قدرتمند پرشین هویز پشتیبانی میشود.