خانه » آموزش » 6 اپلیکیشن طراحی اینستاگرام برای تولید محتوای حرفه ای

6 اپلیکیشن طراحی اینستاگرام برای تولید محتوای حرفه ای

اپلیکیشن طراحی اینستاگرام موضوع بسیار مهمی است که می خواهیم به طور کامل آن را مورد بررسی قرار دهیم. زمانی که در اینستاگرام شروع به فعالیت می کنید، اولین مسئله تولید محتوا و انتشار آن است. حتی اگر از روش هایی مانند خرید فالوور ایرانی مای ممبر برای پیج خود استفاده کنید، انتشار پست و استوری حرفه ای و باکیفیت اهمیت زیادی دارد.

رشد اینستاگرام رقابت زیادی در تبلیغات اینستاگرام ایجاد کرد که تولید محتوا باکیفیت شرط اول برای پیروزی در این رقابت است. در نتیجه نرم افزارهای زیادی برای طراحی پست های باکیفیت و جذاب طراحی شدند و در اختیار کاربران قرار گرفتند. تبلیغات اینستاگرام نمادین با استفاده از ابزارهای تولید محتوا می تواند شما را به هدف مورد نظر خود برسید.

طراحی پست و استوری اینستاگرام و تولید محتوا با کیفیت

قطعا شما هم در این مطلب به دنبال آشنایی با بهترین نرم افزارهای طراحی اینستاگرام هستید؛ اگرچه بیشتر توجه ما به طراحی پست اینستاگرام است اما استفاده از استوری های جذاب و زیبا در افزایش نرخ تعامل بی تاثیر نیست. زمانی که شما به پست و استوری های اینستاگرام خود اهمیت نمی دهید، نباید توقع دریافت بازخورد مثبت از آن ها را داشته باشید. در نظر بگیرید حتی اگر از روش خرید لایک ایرانی برای افزایش لایک هر پست خود استفاده می کنید اما محتوای باکیفیت می تواند تعداد لایک های شما را دو برابر کند. با تعداد لایک های بیشتر پست های شما ویوهای بیشتری می گیرد و در کنار خرید ویو پست به صورت ارگانیک ویو دریافت می کنید. شما با طراحی پست و استوری باکیفیت نرخ تعامل خود را افزایش می دهید.

موضوعی که در این بین وجود دارد، این است که امروزه اپلیکیشن هایی به وجود آمده اند که کار را برای طراحی اینستاگرام بسیار ساده کرده اند. این اپلیکیشن ها خدماتی را برای طراحی اینستاگرام به شما ارائه می دهند و شما هم می توانید بر حسب نیاز از هر کدام آن ها استفاده کنید. اگرچه امروزه بعضی از کسب و کارها از روش خرید پیج اینستاگرام برای شروع فعالیت استفاده می کنند. این پیج ها پست های طراحی شده و باکیفیت را در اختیار شما قرار می دهند و رشد شما با سرعت بیشتری اتفاق می افتد.

خرید پیج اینستاگرام

مزایای استفاده از قالب های موجود در اپلیکیشن طراحی اینستاگرام

همان طور که در بخش قبلی به آن اشاره داشتیم، امروزه اپلیکیشن طراحی اینستاگرام می تواند کمک زیادی برای تولید محتوا به شما کند و صد ها ابزار حرفه ای به شما رایگان ارائه دهد. یکی از خدماتی که این اپلیکیشن ها برای طراحی پست اینستاگرام به شما ارائه می دهند، قالب پست است. شما می توانید با استاده از قالب های آماده در این برنامه ها، تولید محتوای پست های خود را جذاب تر از گذشته انجام دهید. حال استفاده از قالب موجود در اپلیکیشن طراحی اینستاگرام مزایای دیگری را هم دارد. در ادامه به این مزایا می پردازیم.

 • همان طور که می دانید اینستاگرام بر پایه محتوای تصویری فعالیت دارد؛ به همین منظور شکل و نقش پروفایل شما بسیار برای فالوور ها حائز اهمیت است. از اولین مزیت دانلود رایگان قالب آماده پست اینستاگرام، می توان به نظم دهی به پست ها اشاره کرد.
 • از دومین مزیت قالب آماده طراحی پست اینستاگرام می توان به سهولت در خاطر ماندن محتوای پست ها، در ذهن فالوور ها اشاره کرد. زیبایی که قالب آماده طراحی پست اینستاگرام به محتوای شما می دهد، باعث می شود تا محتوا راحت تر در ذهن مخاطبان بمانند.
 • پیج اینستاگرام شما بین فید های برتر روزانه، برجسته تر خواهد شد.
 • قالب حرفه ای پست اینستاگرام رایگان، پیج شما را از سایر رقبا متمایز تر نشان می دهد.
 • با استفاده از قالب آماده طراحی پست اینستاگرام، مخاطبان راحت تر می توانند به پست های شما دسترسی داشته باشند.
 • دانلود رایگان کاور پست اینستاگرام می تواند برای مارکتر های حال حاضر اینستاگرام، ابزاری مناسب محسوب شود.

بهترین اپلیکیشن های طراحی اینستاگرام

حال دیگر تا به این جای کار به طور کامل می دانید که استفاده از اپلیکیشن طراحی اینستاگرام می تواند چه مزایایی را برای شما داشته باشید؛ اما حال دیگر نوبت پرداختن و معرفی تعدادی از بهترین این اپلیکیشن ها است. به طور کلی امروزه برنامه های زیادی به وجود آمده اند که هر کدام از آن ها، به پیج های اینستاگرام خدمات رسانی می کنند؛ اما تمام آن ها نمی توانند نیاز شما را برآورده کنند. لذا ما تصمیم داریم تا در ادامه به معرفی بهترین آن ها بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

 • اپلیکیشن vsco (برنامه وسکو)

نمی دانم چه میزان به دنیای تولید محتوای تصویری علاقه مند هستید، اما بدون شک حتما تا به حال نام اپلیکیشن vsco به گوش شما خورده است. Vsco یک اپلیکیشن طراحی اینستاگرام است که می تواند نیاز شما را از هر گونه افکت و جلوه ویژه رفع کند. در واقع vsco یک اپلیکیشن ادیت تصویری است که شما در آن می توانید تصاویری که می خواهید در اینستاگرام منتشر کنید را از قبل، ویرایش کنید. استفاده از تمامی قابلیت های این برنامه رایگان است.

 • اپلیکیشن Canva (برنامه کانوا)

دومین نرم افزایش طراحی اینستاگرام که می خواهیم به شما معرفی کنیم، برنامه canva است. به جرات می توان گفت که canva، جزو بهترین برنامه های تولید محتوای تصویری می باشد. اگر قصد دارید تا برای پست های اینستاگرام خود از قالب های مختلفی استفاده کنید، ما به شما برنامه canva را پیشنهاد می کنیم. در canva شما به هزاران قالب مختلف برای پست های اینستاگرام خود دسترسی دارید که بسته به نیاز، هر کدام از آن ها را می توانید انتخاب کنید.

البته دقت کنید که canva صرفا یک اپلیکیشن طراحی اینستاگرام نیست؛ بلکه در آن می توانید برای صفحات اجتماعی دیگر خود هم محتوا تولید کنید. برای استفاده از canva علاوه بر نصب اپلیکیشن آن، می توانید که از وب سایت آن هم استفاده کنید.

خرید فالوور ایرانی

 • اپلیکیشن adobe spark post (برنامه ادوب اسپارک پست)

سومین اپلیکیشن طراحی اینستاگرام که می خواهیم به شما معرفی کنیم، adobe spark post است. اگر قالب های موجود در کانوا نتوانستند که نیاز شما را برای طراحی قالب پست اینستاگرام رفع کنند، می توانید از adobe spark post استفاده کنید. استفاده از خدمات برنامه adobe spark post کاملا رایگان است. همچنین همان طور که از نام این برنامه پیدا است، adobe spark post توسط کمپانی بزرگ تولید اپلیکیشن ادوبی ساخته شده است.

 • اپلیکیشن Lightroom (برنامه لایت روم)

دیگر اپلیکیشن طراحی اینستاگرام که می خواهیم به شما معرفی کنیم، Lightroom است. چنانچه تخصص کار با اپلیکیشن های پیشرفته ای نظیر فوتوشاپ را ندارید، این برنامه می تواند نیاز شما را از طراحی و تولید محتوای تصویری بر طرف کند. Lightroom هم مانند برنامه قبلی که به شما معرفی کردیم، ساخته کمپانی بزرگ ادوبی است. در این برنامه به صد ها قابلیت برای تولید محتوای تصویری دسترسی دارید. همچنین شما از سایت این برنامه هم می توانید استفاده کنید.

 • اپلیکیشن pic monkey (برنامه پیک مانکی )

pic monkey اپلیکیشن طراحی اینستاگرام دیگری است که در این بخش می خواهیم آن را به شما معرفی کنیم.  شما با استفاده از pic monkey می توانید تصاویری که می خواهید نواقص ریز آن را بر طرف کنید را مورد استفاده قرار دهید. همچنین pic monkey برای ساخت قالب اینستاگرام هم مورد استفاده قرار می گیرد ولی بیشتر کارکرد آن، برای ادیت تصاویری نظیر چهره است. خدمات این برنامه کاملا رایگان ارائه داده می شود.

 • اپلیکیشن inshot (برنامه اینشات)

اگر قصد تولید محتوای ویدیویی را برای پیج اینستاگرام خود دارید، پیشنهاد قطعی ما به شما برنامه inshot است. inshot دیگر اپلیکیشن طراحی اینستاگرام است که می تواند صد ها قابلیت را برای محتوای ویدیویی در خدمت شما بگذارد. شما با استفاده از برنامه inshot می توانید بر روی ویدیو های خود افکت و حتی موزیک درج کنید. استفاده از این برنامه بسیار ساده است.

سخن نهایی درباره اپلکیشن طراحی اینستاگرام

همانطور که گفتیم استفاده از اپلیکیشن طراحی اینستاگرام به شما کمک زیادی برای موفقیت در اینستاگرام می کند. اما نکته مهمی که کمتر کسی به آن توجه کرده است تعداد فالوورها است. پست های شما باید توسط فالوورهای واقعی و فعال دیده شود تا به نتیجه برسد. خرید فالوور ایرانی واقعی اقدامی است که باید قبل از هرچیز انجام دهید. علاوه بر این می توانید با خرید پیج اینستاگرام از قبل طراحی شده به برنامه های بعدی کسب و کار خود فکر کنید و دیگر دغدغه ای برای تولید محتوا وجود ندارد. امیدواریم که برنامه های معرفی شده به شما کمک کافی را کرده باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *