خانه » دانلود » نرم افزار » ویندوز » امنیتی » دانلود GiliSoft USB Stick Encryption 6.2.0 رمزنگاری روی حافظه جانبی

دانلود GiliSoft USB Stick Encryption 6.2.0 رمزنگاری روی حافظه جانبی

دانلود GiliSoft USB Stick Encryption 6.2.0 رمزنگاری روی حافظه جانبی

دانلود GiliSoft USB Stick Encryption 6.2.0 رمزنگاری روی حافظه جانبی

رمز گشایی USB Stick GiliSoft بصورت ویژه برای ایجاد کارت حافظه USB محافظت شده با رمز عبور طراحی شده است. این نرم افزار ناحیه محافظت شده روی دیسک ایجاد می کند که برای ورود و برای مشاهده محتویات لازم است. داده های مربوط به حوزه های حفاظت شده توسط رمزگذاری AES 256 بیتی کنترل می شود.این نرم افزار کاملا مستقل است و نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی سیستم ندارد ، هم اکنون آخرین نسخه این نرم افزار بهمراه فعالساز را میتوانید با لینک مستقیم و فعالساز بصورت کاملا رایگان و محاسبه شده از ترافیک داخلی دانلود کنید.


ویژگی ها و مزایا:
– GiliSoft USB Stick Encryption یک ابزار قدرتمند است که رمز عبور را از تمام رسانه های خارجی قابل حمل محافظت می کند. مهم نیست که چه نوع دستگاه ذخیره سازی خارجی استفاده می کنید، رمز عبور رمزگذاری USB stick آن را ظرف چند ثانیه محافظت می کند. 
– GiliSoft USB Stick Encryption بر روی تمامی طعم های ویندوز کار می کند. رمزگذاری USB چوب به خوبی در همه رسانه های قابل حمل خارجی مانند درایوهای فلش USB، درایوهای نوت، کارت حافظه، کارت های حافظه، درایوهای قلم و درایو های پرش کاملا کار می کند. 
– هر گونه اطلاعات، فایل ها، پوشه ها و اسنادی که در درایو USB قرار داده اید، رمزگذاری USB stick آنها را کاملا محافظت می کند. 
– Gili USB Stick Encryption محافظت از داده ها با استفاده از چند لایه از روش های حفاظت از ثبت اختراع. این باعث محافظت از آن، کامپیوتر و سخت افزار مستقل می شود.
– کل آرامش ذهن از نشت امنیتی و نقض حریم خصوصی. هرگز دوباره ترس از آنچه اتفاق می افتد به دستگاه خود را در حالی که از دست داده است. 
– GiliSoft USB Stick Encryption آسان برای نصب، اجرا و استفاده است. این کار کاربران را با اصطلاحات فنی معمول در سایر برنامه های رمزنگاری پیچیده نمی کند. 
– بسیار آسان برای استفاده از برنامه با رابط کاربر پسند. 
– کاملا پشتیبانی از اینتل پردازنده دو هسته ای پنتیوم D و AMD Athlon ™ 64X2 دو هسته پردازنده؛ 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *