خانه » آموزش » انواع کانکس

انواع کانکس

کانکس‌

کانکس‌ها دارای انواع مختلفی هستند، از جمله کانکس‌‌های پرفروش می‌توان به کانکس اداری، کانکس نگهبانی، کانکس فروشگاه، کانکس دکه، کانکس مدیریت و… اشاره کرد. برای خرید کانکس معیار های مطرح شده را حتما بررسی کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشد. کانکس‌ها می‌دانیم که در انواع و اقسام مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند. کارخانه آریا بارون توس یکی از کارخانه‌های فعال در حوزه طراحی و ساخت انواع سازه‌ها نوین ساختمانی در حال حاضر محصولات متعدد و مختلفی طراحی می‌کند. از جمله محصولاتی که برند آریا بارون توس توانسته است به خوبی از پس طراحی و پیاده سازی آن بر بیاید می‌توان به کانکس‌های آریا بارون توس اشاره کرد. به دلیل استفاده از ساندویچ پانل‌های مناسب و با کیفیت، تمامی کانکس‌های تولید شده توسط برند آریا بارون جزوه بهترین و مناسب‌ترین کانکس‌های موجود در بازار است. کانکس‌های برند آریا بارون به دلیل آن که کیفیت مناسب و حرفه‌ای دارد در حال حاضر به عنوان یکی از کالاهای صادراتی برند آریا بارون توس تبدیل شده است. از پرفروش‌ترین انواع کانکس می‌توان به کانکس اداری، کانکس مدیریتی، کانکس فروشگاهی، کانکس نگهبانی و… اشاره کرد.

انواع کانکس

کانکس‌ها را می‌توان بر اساس پارامترهای مختلفی دسته بندی کرد. یکی از رایج‌ترین نوع تقسیم بندی کانکس‌ها دسته بندی کانکس‌ها بر اساس متراژ است. از انواع کانکس‌ها بر اساس متراژ می‌توان به کانکس 4 متری، کانکس 10 متری، کانکس 20 متری، کانکس 24 متری، کانکس 26 متری و… اشاره کرد.

دسته بندی کانکس بر اساس کارکرد

کانکس‌ها را می‌توان بر اساس کارکرد به چند دسته تقسیم بندی کرد. کانکس‌های کارگاهی، کانکس‌های انباری، کانکس‌های اداری، کانکس‌های نگهبانی، کانکس‌های دکه، کانکس فروشگاهی و… از رایج‌ترین و پرفروش‌ترین نوع کانکس‌ها است. در ادامه بیشتر در رابطه با این نوع کانکس‌ها اطلاعات ارائه خواهیم داد.

 

کانکس نگهبانی آریا بارون توس

کانکس‌های نگهبانی همان طور که از نامشان مشخص است گونه‌ای از کانکس است که برای محیط‌های نگهبانی طراحی و ساخته می‌شوند. به دلیل آن که این نوع از کانکس‌ها عموما نیاز به جا به جایی زیادی دارند وزن این گونه از کانکس‌ها بسیار پایین در نظر گرفته می‌شود تا مشکلی برای حمل و نقل کانکس‌های نگهبانی آریا بارون توس ایجاد نشود.

کانکس نگهبانی آریا بارون توس

شرکت آریا بارون توس کانکس‌های نگهبانی مختلفی طراحی و تولید می‌کنند. از جمله کانکس‌های نگهبانی آریا بارون توس می‌توان به کانکس نگهبانی 8 متری، کانکس نگهبانی 10 متری آریا بارون، کانکس نگهبانی 12 متری و… اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت کانکس نگهبانی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر کارخانه آریا بارون توس تماس بگیرید.

کانکس کارگاهی آریا بارون توس

کانکس‌های کارگاهی آریا بارون توس جزو دسته کانکس‌های پرکاربرد به حساب می‌آید. کانکس‌های کارگاهی عموما در ساختمان‌های در حال ساخت، پروژه‌های عمرانی و… برای اسکان دادن موقت کارگران طراحی و پیاده سازی شده‌اند. کانکس‌های کارگاهی به صورت سالنی طراحی و ساخته می‌شود و یکی سازه‌های پیش ساخته ضروری برای هر پروژه عمرانی به حساب می‌آید.

کانکس کارگاهی آریا بارون توس

شرکت آریا بارون توس این کانکس‌ها را به دو صورت سبک و سنگین طراحی و ساخته است، نوع سنگین این سازه کارگاهی برای پروژه‌های طولانی مدت و نوع سبک آن برای پروژه‌های موقت طراحی شده است.

قیمت کانکس‌های کارگاهی وابسته به سبک و سنگین بودن و همچنین اندازه آن می‌تواند متفاوت باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کانکس‌های آریا بارون کافی است به وب سایت آریا بارون مراجعه کنید.

کانکس فروشگاهی آریا بارون توس

کانکس‌های فروشگاهی آریا بارون توس در انواع و ابعاد مختلفی طراحی و پیاده سازی می‌شود. کانکس‌های فروشگاهی عموما برای محیط‌هایی طراحی شده است که امکان ساخت و ساز در آن وجود ندارد و نمی‌شود به صورت معمول یک فروشگاه را پیاده سازی کرد.

کانکس‌های فروشگاهی آریا بارون توس در ابعاد و شکل‌های مختلفی طراحی و پیاده سازی می‌شوند، برای اطلاع از قیمت کانکس فروشگاهی آریا بارون توس کافی است به وب سایت کارخانه آریا بارون توس مراجعه کنید.

کانکس ساندویچ پانل

کانکس‌های ساندویچ پانل نوعی از کانکس است که در طراحی و ساخت آن از ساندویچ پانل‌های شرکت آریا بارون استفاده شده است. این نوع از کانکس‌ها به دلیل آن که کیفیت بالاتری نسبت به دیگر انواع کانکس دارد، در حال حاضر یکی از اصلی‌ترین کانکس‌های صادراتی برند آریا بارون توس تبدیل شده است. کانکس‌های ساندویچ پانل آریا بارون توس به کشورهای عراق، افغانستان، امارات، بحرین، یمن، روسیه و کشورهای اروپایی صادر می‌شود.

کانکس ویلایی

یکی از انواع کانکس‌هایی که در حال حاضر به عنوان یکی از کانکس‌های معروف و پر طرفدار شناخته می‌شود کانکس‌‌های ویلایی است. کانکس‌های ویلایی در ابعاد و اندازه‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. از اصلی‌ترین اندازه‌های کانکس‌های ویلایی می‌توان به کانکس‌های 36 متری و کانکس‌های 24 متری ویلایی نام برد.

کانکس سفارشی

در کانکس‌های سفارشی، تمام اجزا و اقسام کانکس بر اساس نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند. کانکس‌های سفارشی در ابعاد و اندازه مورد نظر مشتری طراحی و ساخته می‌شود.

کانکس سرویس بهداشتی و حمام

استفاده از کانکس‌های سیار سرویس بهداشتی و حمام در شهرهای بزرگ یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که شهرداری انجام داده است. شرکت آریا بارون توس با طراحی و ساخت کانکس‌های 12، 24، 10، 8 و یک چشمه توانسته است نیاز داخلی به کانکس‌های سرویس بهداشتی را تا اندازه زیادی برطرف کند.

کانکس رستوران

کانکس‌های رستوران که به عنوان کانکس‌های رستوران سیار نیز شناخته می‌شوند یکی از رایج‌ترین انواع کانکس است که به راحتی قابلیت جا به جایی دارند. این کانکس‌ها بر اساس نیاز مشتری می‌توانند طراحی متفاوتی داشته باشند.

کانکس مسکونی

استفاده از کانکس‌های مسکونی به دلیل گران بودن قیمت مسکن چند سالی است که رواج بسیار زیادی گرفته است. کانکس‌های مسکونی به دلیل قیمت مناسب و همچنین امکانات مناسب به عنوان یکی از محصولات پر فروش شرکت آریا بارون توس شناخته می‌شود.

کانکس اداری

کانکس‌های اداری را می‌توان یک اتاق اداری با کیفیت در نظر گرفت. این کانکس‌ها تمام آنچه که در یک اتاق اداری حرفه‌ای مورد نیاز است را می‌تواند در خود به بهترین نحوه جا دهد. شرکت آریا بارون توس بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده انواع کانکس اداری آماده ارائه خدمات ساخت و طراحی انواع کانکس اداری است.

کارخانه آریا بارون توس بزرگ‌ترین کارخانه تولید کننده کانکس در ایران

شرکت آریا بارون توس یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی و ساخت انواع محصولات نوین ساختمانی با برخورداری از تجهیزات مناسب و حرفه‌ای در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین و مناسب‌ترین شرکت‌های طراحی کننده انواع کانکس شناخته می‌شود. شرکت آریا بارون توس با تولید انواع کانکس‌های اداری، نگهبانی، مدیریتی و… آماده ارائه کانکس مورد نظر شما در ابعاد و اندازه مناسب است. برای خرید کانکس کافی است به وب سایت آریا بارون مراجعه کنید و با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *