خانه » آموزش » ریاضی تجربی تگزاس جلد دوم راه اندیشه در بانک کتاب بیستک

ریاضی تجربی تگزاس جلد دوم راه اندیشه در بانک کتاب بیستک

تست های گزیده اساتید  ریاضی تجربی تگزاس راه اندیشه

ریاضی تجربی تگزاس جلد دوم راه اندیشه در بانک کتاب بیستک

در مورد این کتاب اگر بخواهیم بگوییم این کتاب ما خیلی چیزها دارد و البته بیشتر از این که افتخار کنیم که خیلی چیزها دارد افتخار می‌کنیم که خیلی چیزها را ندارد. چیزهایی که ندارد. اول درس نامه ندارد چراکه ما احترام می گذاریم به دانسته های شما و به آموزش شما و به آموزگار شما. عمیقاً معتقدیم که بهترین درس برای هر دانش آموزی همان درسی است که معلمش در کلاس داده است. با این حال پاسخنامه های مان کم از درسنامه ندارد.

در واقع پاسخ نامه هر سوال یک نوع درسنامه در قالب حل تست است. همه چیز به تفضیل هم تشریحی و هم تستی توضیح داده شده است. هم هوای کنکور تان را داشته ایم و هم نگاهی به امتحانات مدرسه داشتیم. دوم اینکه تست هر جایی ندارد. یعنی از آوردن بیش از حد تستهای کنکور و کنکور های آزمایشی و تست های معروفی که در اکثر کتاب‌های کمک درسی آمده است پرهیز کرده‌ایم.

ما به سیاست‌های بقیه کتابها احترام می گذاریم اما ما هم سیاست‌های خودمان را داریم. بارها و بارها به چشم دیده ایم که گاهی یک تست از کنکورهای گذشته را آنقدر در همه جزوات و کتاب ها دیده اید که پاسخش را حفظ شده اید. پس در اکثر مواقع تست های کنکور های قبل را به صورت شبیه سازی شده و با تغییر عدد آورده ایم. سوم این که تست تکراری ندارد. ما معلم های ریاضی متوجه ایم که دروس اصلی شما در کنکور زیست و شیمی است و اکثر زمان مطالعه شما هم باید به این دو درس اختصاص یابد. پس وقت شما را بیهوده و با تست های تکراری نمیگیریم. سعی شده است که هر تست نکته جدید مخصوص به خود را داشته باشد و از انباشتن تعداد زیاد تست مشابه به شدت پرهیز شده است. مگر جایی که به دلیل اهمیت آن تکرار را لازم دیده باشیم.

اما شما دانش آموز تجربی هم متوجه باش که تمرکز تمام داوطلبان قوی کنکور تجربی روی درس زیست و شیمی است و در کنکور درسی تعیین کننده خواهد بود که عده ی کمتری آن را میخوانند و عده بیشتری از آن صرف نظر می کنند. پس درس ریاضی شاید اثرگذارترین درس در کنکور تجربی باشد. چهارم فصل بندی کتاب می باشد. در اکثر مواقع ترتیب خاصی که ملزم به رعایت آن باشید ندارد.

لزومی ندارد که حتما از فصل اول شروع کنید و به فصل آخر برسید. از فصلی شروع کنید که مطابق برنامه آموزشی شما در کلاس است یا مطابق بودجه بندی آزمون آزمایشی که در آن شرکت می کنید. خلاصه از هر فصلی که دوست دارید شروع کنید و با هر فصلی که دوست دارید ادامه دهید. خبر خوب اینکه پاسخ نامه‌های هر فصل مستقل از فصل های دیگر است. شاید از ما بپرسید این کتاب چه چیزهایی دارد. این کتاب شامل موارد زیر می باشد. اول تست های بی نظیر و همانطور که قبلا گفتیم غیر هر جایی و غیر تکراری و در یک کلام مشتی. با چینش درست از ساده به سخت. دوم تست های استاندارد سخت. ما دو نوع تست سخت داریم. نوع اول تست های سختی که هرگز روی آن در کنکور نخواهید دید و خارج از چارچوب کتاب درسی است. نوع دوم تست های سختی که در حوزه استانداردهای کنکور سراسری سخت است و می تواند روزی در کنکور مطرح شود. نگاه ما در این کتاب به نوع دوم سال های سخت بوده است.

ویژگی سوم تست های ترکیبی می باشد. تجربه کنکور ۹۹ به ما می‌گوید که تمایل طراحان کنکور به سمت سوالات چند موضوعی روز به روز در حال افزایش است. شک نکنید که در طرح تست های این کتاب عمیقاً به این موضوع پرداخته ایم. چهارم حواسمان به اوضاع اقتصادی این روزهای مردم کشورمان هست. میزان فراگیری و جامعیت تست‌های این کتاب به حدی است که ادعا می کنیم هر تستی در کنکورتان ببینید قبلاً در این کتاب دیده اید. شما قرار است همه تیپ های تستی را در یک کتاب یعنی همین کتاب دیده باشید. نه در چندین کتاب. پنجم پاسخ های به معنای واقعی کلمه مفهومی. هم مفهومی تشریحی و هم مفهومی تستی. تو را به خدا این دو کلمه مفهومی و تشریحی را معادله هم نگیرید. زمین به آسمان فرق است بین این دو. ما در این کتاب واقعا مفهومی عمل کرده ایم. هم مفهومی تشریحی و هم مفهومی تستی. ششم راه حل های تستی و میانبر کوتاه و در یک کلام بی نظیر که در کمتر کتابی می بینید.

یادتان باشد که در کنکور فقط این مهم نیست که ریاضی را بالا بزنید. مهم این است که ریاضی را در یک زمان کوتاه بالا بزنید. پیشنهادهای ما برای مطالعه این کتاب به صورت زیر است. اول پاسخنامه همه تست ها را بخوانید اگر تستی را درست زده‌اید. واقعاً در پاسخ نامه هر تست گنجی پنهان است. مبادا خود را از آن محروم کنید. دوم خودتان را ملزم به حل هر تست در زمان قانونی نکنید.

همانطور که پیشتر گفتیم تست های این کتاب در اکثر مواقع بالاتر از استاندارد کنکور و طبیعتاً نیازمند زمانی بیشتر از زمان قانونی هستند. سوم کتاب آزمون ما را که در دوران جمع بندی منتشر می‌شود حتما بگیرید. در مورد ویژگی های آن کتاب که بحثش کاملاً مستقل و جدا از این کتاب است در مقدمه همان کتاب برایتان می گوییم. فقط همین قدر بدانید که برآیند این کتاب و آن کتاب تمام نیازهای شما در درس ریاضی را برطرف میکند. چهارم منتظر چی هستید پس شروع کنید دیگه

…مولفان آریان حیدری و حسین کاویانی

ریاضی تجربی تگزاس جلد دوم راه اندیشه در بانک کتاب بیستک
بانک کتاب بیستک امکان خرید اینترنتی کتاب‌های مختلف را با ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان فراهم می‌سازد.
معمولا هیچ گزینه‌ای در کنار کیفیت کالای اجناس یک فروشگاه به جز تخفیف، نمی‌تواند سیلی از مشتریان را به سوی خود به راه بیاندازد؛ به‌خصوص اگر این تخفیف مربوط به فعالیت خرید و فروش کتاب‌های کمک درسی و کنکوری باشد که نیاز مبرم این ماه‌های پایانی سال برای بچه‌های کنکوری است.

از طرفی با وجود شرایط کرونایی امروز شنیدن خبرهای تخفیفی اجناس به‌صورت حضوری، میل به خرید را به خاطر خطر سلامتی، کاهش می‌دهد؛ اما در چنین وضعیتی نقش پُررنگ بانک کتاب‌هایی همچون بانک کتاب بیستک، بسیار نمایان می‌شود. بانک کتاب بیستک با تخفیف‌های فراوان و تنوع محصولات در جهت ایجاد آرامش برای دانش‌آموزان و کنکوری‌های عزیز در شرایط ویژه‌ی روزهای زمستان خوبی را برای دانش‌آموزان عزیز رقم زده است.

خرید کتاب ریاضی تجربی تگزاس راه اندیشه با 30 درصد تخفیف

02166410000

02166412500

09126412500

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *