خانه » دانلود » دانلود Abelssoft Undeleter 5.01 Build 20 نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته

دانلود Abelssoft Undeleter 5.01 Build 20 نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته

دانلود Abelssoft Undeleter 5.01 Build 20 نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته

بسیار آسان است که به صورت تصادفی فایل ها را حذف کنید! اما اکنون تقریبا به همان اندازه آسان است که آنها را بازیابی کنید! آیا  شما فایل های خود را به طور تصادفی حذف کردید؟ حتی داده هایی که قبلا از سطل بازیافت حذف شده اند Undeleter نرم افزاری قابل اعتماد برای این مواقع است ، که به شما کمک کند تا به آسانی تمام و بدون دانش خاصی آنها را بازیابی کنید ، هم اکنون آخرین نسخه این نرم افزار بهمراه فعالساز را با لینک مستقیم و کاملا رایگان و با محاسبه از حجم اینترنت داخلی دانلود کنید و هرگونه مشکلات نرم افزاری خود را در انجمن ای فری مطرح کنید تا توسط مدیران به سرعت بررسی و رفع گردد.

دانلود Abelssoft Undeleter 5.01 Build 20 نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته

برخی از ویژگی های نرم افزار:

صرفه جویی در فایل های از دست رفته

شما فایل های خود را به طور تصادفی حذف کردید؟ حتی داده هایی که قبلا از سطل بازیافت حذف شده اند Undeleter را قابل اعتماد می کند و آن را بازیابی می کند.

رابط کاربری پاک
لیست یافته ها فیلتر های هوشمندانه برای پیدا کردن نتایج شخصی حتی در لیست های بزرگ است.

هنگامی که مهم است: اسکن عمیق
گاهی اوقات، فایل ها بسیار مهم هستند که هر قطعه ارزش نعناع است. تکنولوژی DEEP Scan ما حتی فایل های ضمیمه شده ما را آسیب می زند و تلاش می کند تا آنها را بازیابی کنیم.

صرفه جویی در فایل های از دست رفته
وای نه! این واقعا سریع اتفاق می افتد: به طور تصادفی، یک فایل مهم را در عرض یک ثانیه حذف کرد، هرچند هنوز مورد نیاز بود – برای همیشه از بین رفته! Abelssoft Undeleter کمک می کند.

اسکن هوشمند
با SMART Scan میتوانید هارد دیسک خود را حتی سریعتر جستجو کنید. الگوریتم جستجو فایل های آسیب دیده را فیلتر می کند و تنها مواردی را که قابل بازیابی هستند را نشان می دهد.

جستجوی عمیق
این الگوریتم مخصوص هر فایل کوچک را پیدا می کند – حتی آنهایی که قبلا آسیب دیده یا به طور جزئی رونویسی شده اند و تلاش می کنند تا آنها را بازیابی کنند.

تیم نجات تلفن همراه
با گذشت زمان مقدار زیادی از فایل های حذف شده جمع خواهد شد. Abelssoft Undeleter فیلترهای کارآمد شما را ارائه می دهد که می توانید مقادیر زیادی داده را به سرعت مشاهده کنید.

حجم اینترنت مصرفی در این مطلب سایت ای فری جز حجم داخلی که طبق تعرفه شرکت ها نیم بها یا یک سوم محاسبه میشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *