خانه » دانلود » نرم افزار » ویندوز » اینترنت » دانلود Abelssoft YouTube Song Downloader Plus 2019.19.0.3 دانلود موزیک و ویدئو از یوتوب

دانلود Abelssoft YouTube Song Downloader Plus 2019.19.0.3 دانلود موزیک و ویدئو از یوتوب

Abelssoft YouTube Song Downloader Plus

Abelssoft YouTube Song Downloader Plus

به سادگی عنوان هنرمند یا آهنگ را در کادر جستجو وارد کنید و نتایج بسیار خوبی از پورتال YouTube دریافت خواهید کرد. بعدا می توانید ویدیو یا فایل صوتی دانلود کنید. جستجوی آلبوم به شما کمک می کند تا یک آلبوم کامل را به صورت رایگان در YouTube پیدا کنید. YouTube Song Downloader به صورت اتوماتیک نسخه با بهترین کیفیت هر دانلود را بارگیری می کند و حجم همه آهنگ ها را تنظیم می کند هم اکنون آخرین نسخه این نرم افزار را بهمراه فعالساز با لینک مستقیم و محاسبه شده از حجم ترافیک داخلی (حجم مصرف منصفانه) بصورت کاملا رایگان دریافت کنید و هرگونه مشکلات نرم افزاری خود را در انجمن مطرح کنید تا توسط مدیران سریعا بررسی و رفع گردد.

 

موسیقی و فیلم ها را دانلود کنید

به سادگی عنوان هنرمند یا آهنگ را در کادر جستجو وارد کنید و نتایج بسیار خوبی از پورتال YouTube دریافت خواهید کرد. بعدا می توانید ویدیو یا فایل صوتی دانلود کنید.

جستجوی آلبوم
جستجوی آلبوم به شما کمک می کند تا یک آلبوم کامل را به صورت رایگان در YouTube پیدا کنید.

یوتیوب تبدیل با کیفیت بالا
YouTube Song Downloader به صورت اتوماتیک نسخه با بهترین کیفیت هر دانلود را بارگیری می کند و حجم بیش از همه آهنگ ها را تنظیم می کند.

پیدا کردن موسیقی
به سادگی عنوان صوتی، لینک یوتیوب یا هنرمند را در کادر جستجو وارد کنید و نتایج خوبی از پورتال YouTube دریافت خواهید کرد. بعدا می توانید ویدیو یا فایل صوتی دانلود کنید.

جستجوی آلبوم
جستجوی آلبوم به شما کمک می کند تا هر آهنگ از یک آلبوم را در YouTube پیدا کنید. برای این کار، شما فقط باید نام هنرمند را وارد کنید و یک آلبوم را انتخاب کنید.

فرمت ها
شما می توانید فایل های موسیقی را در MP3 یا OGG دانلود کنید و فیلم ها FLV، AVI یا MP4 هستند.
حجم اینترنت مصرفی در این مطلب سایت ای فری جز حجم داخلی که طبق تعرفه شرکت ها نیم بها یا یک سوم محاسبه میشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *