خانه » دانلود » نرم افزار » ویندوز » ابزار تجاری » دانلود Air Explorer Pro 2.5.2 مدیریت و انتقال بین درایوهای ابری

دانلود Air Explorer Pro 2.5.2 مدیریت و انتقال بین درایوهای ابری

airexplorer

airexplorer

Air Explorer از بهترین سرورهای ابر پشتیبانی می کند: OneDrive، Google Drive، 4shared، Box، Dropbox، Mega، Copy، Mediafire، Yandex، Baidu and WebDAV. بسیاری از افرادی که مایل به پشتیبان اسناد ارزشمند خود در سرورهای ابر هستند، با نام کاربری و رمز عبور محافظت می کنند وجود دارد. با این حال، هنگامی که می خواهید یک پرونده را از یک حساب به دیگری انتقال دهید یا کپی کنید، ابتدا باید وارد شوید اولین حساب کاربری، فایل را به کامپیوتر خود دانلود کنید، سپس وارد دومین شوید و آن را آپلود کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از اکسپلورر، برنامه ای که به شما اجازه می دهد تا از طریق داده های ذخیره شده در چند سرور ابر با راحتی مرور کنید، ساده کنید ، هم اکنون آخرین نسخه این نرم افزار را بهمراه فعالساز از وب سایت بزرگ ای فری با حجم اینترنت ملی دریافت کنید.

دانلود Air Explorer Pro 2.5.2 مدیریت و انتقال بین درایوهای ابری

  • مرور اطلاعات ذخیره شده در Dropbox، مگا، OneDrive، Google Drive و دیگران
    برای لذت بردن از عملکرد Air Explorer، ابتدا باید سرورهایی را که به طور منظم به برنامه استفاده می کنید، متصل کنید. دقیق تر، شما می توانید نام کاربری و رمز عبور را برای یک یا چند حساب مشخص کنید، سپس فایل ها را بدون هیچ مشکلی دانلود کنید یا آپلود کنید.
  • Air Explorer طیف گسترده ای از خدمات را از قبیل Dropbox، Box، Google Drive، OneDrive، Mega، Mediafire، WebDav و Yandex پشتیبانی می کند و فرایند ورود به عنوان امکان پذیر است: نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید و انجام می شود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *