دانلود Ax v5.0 نرم افزار نوشتاری به زبان های مختلف

AX

AX یک لهجه جهانی و برنامه کاراکتر خاص است که برای تایپ کردن در زبان های مختلف استفاده می شود. این برنامه فورا، مقادیر ساده و کاراکترهای ویژه هر جا که به آنها نیاز دارید، فراهم می کند. پس از اینکه AX را نصب کردید،هم اکنون آخرین نسخه این نرم افزار بهمراه فعالساز را میتوانید با لینک مستقیم و محاسبه شده از حجم ترافیک داخلی از سایت بزرگ ای فری بصورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

همه چیزهایی که لازم است از طریق زبان های موجود در چرخه استفاده کنید این است که به F8 را بزنید و شخصیت سمت چپ نشانگر را تغییر دهید. شما می توانید F8 را تا زمانی که لهجه دلخواه نشان داده می شود  بزنید. شما گزینه ای برای تغییر کلید فعالیت به هر چیزی از F1 تا F12 دارید. همچنین چند تنظیم دیگر وجود دارد که می توان آنها را مانند چرخه اضافی، Delay Splash، Dialog Language و موارد دیگر تغییر داد. AX از 33 زبان مختلف و نمادهای مرتبط با آن پشتیبانی می کند و این انتخاب عالی برای کسانی است که نیاز به نوشتن در زبان های مختلف را به طور منظم بنویسند.

قابلیت های نرم افزار Ax:

  • نوشتن به چند زبان مختلف
  • کم حجم
  • استفاده آسان از برنامه
  • بدون نیاز به فعال ساز کاملا رایگان
  •  و…

 

دانلود با ترافیک نیم بهاء 

برای دانلود نیم بهاء از سایت از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده نکنید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشخصات

حجم فایل : 659 کیلوبایت
فرمت : ٍEXE
نسخه : 5.0
حداقل سیستم عامل مورد نیاز : Windows 10, 8.1, 8, 7. Including both 32-bit and 64-bit versions
سازنده نرم افزار : vulpeculox.net

راهنما

راهنمای نصب : دانلود این نرم افزار از حجم ترافیک داخلی (حجم مصرف منصفانه) محاسبه خواهد شد.

نظرات

∞ تمامی حقوق این سایت محفوظ است ∞