خانه » آموزش » احساس چت | معرفی وبسایت چت انلاین احساس چت شلوغ | باران چت

احساس چت | معرفی وبسایت چت انلاین احساس چت شلوغ | باران چت

احساس چت

چتروم فارسی احساس چت

احساس چت

چتروم فارسی احساس چت صمیمی ترین چتروم ایران

احساس چت

احساس چت یکی از ایمن ترین چت روم های سایت به شمار میرود و با ظاهری جذاب و زیبا نظر کاربران  بسیاری را به خود جلب کرده است

که  میتوان به تم زیبایی که  ورودی چتروم و داخل چت روم نهادینه شده اشاره کرد همچنین  احساس چت یکی از قدیمی ترین سایت های چت روم است که از سال89 فعالیت خود را اغاز کرده است.

به همین امر در ذهن ها خاطره های زیادی یه جا گذاشته  و در ذهن ها ماندگار است  و اعتماد زیادی را در بین کاربران خود  ایجاد کرده است.

 

 

چت کردن در سایت چت آنلاین

و همچنین برای امنیت کاربران احساس چت از اختصاصی ترین سرور خود به موجب  حفظ اطلاعات کابران استفاده کرده و همین امر موجب ایجاد اعتماد کاربران به احساس چت میشود.

برای ورود به چت روم احساس چت میتوانید بدون عضو باشید و بعد اگر  چت روم را پسندیدید و راضی بودید میتونید عضو شید و از دیگر امکانات چت روم به خوبی بهرمند شوید ,

زیرا بعضی امکانت برای کابران عضو  و ویژه به بالا باز میشود  پس در چت روم احساس چت عضو شوید و لحظلت خوبی را رقم بزنید.

 

چت احساس

چت احساس

اولین چت روم  بر خط با نام  تاکو ماتیک توسط دوج برون و  داوید آ والی در سال 1974 بر روی سیستم پلاتو  در دانشگاه ایلینوی در اربانا طراحی شاین سیستم تا اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی در میان کاربرهای پلاتو بسیار استفاده می‌شد و تا ۵ کاربر به صورت هم‌زمان می‌توانستند بر روی آن فعالیت کنند.

همچنین بعد از آن چت روم های متعددی به وجود آمد اما با امکانات خیلی کم فقط  فایل متنی ارسال میشد  اما به مرور زمان و پیشرفت تکنلوژی چت روم ها امکانات زیادی دریافت کردند.

 

پرشین چت

همچنین چت روم احساس چت  در سال89  که فعالیت خود را آغاز کرد هرچند با امکانات کم اما جای خوبی را در دل کاربران خود باز کرد و خاطرات خوبی را در زمان خوب به جا گذاشت و رفته رفته  با پیشرفته شدن تکنلوژی احساس چت هم مانند بسیاری از چت روم ها سرور های اختصاصی  خود را دریافت کرد و امکانت زیادی در فضای چت روم برای اعضای خود  فراهم نمود از جمله تغییر فونت رنگ ارسال عکس ساخت پرفایل اختصاصی کاربر

و اعم از این امکانات خوب که موجب خوشحالی و رضایت کاربران شد.

 

دنیا چت و احساس چت

دنیا چت

احساس چت با مدیریت خوب توانسته تمام امور چت روم را نظارت کند و امنیت را در بین کاربران خود برقرار کند و با امکانات فراوان موجب رضایت بخشی کل اعضای چت روم است گاهی استفاده مکرر از چت ممکن است اسیب های جبرام ناپذیری را در پی داشته باشه به  همین منظور بهتر از از استفاده  درست و هدفمند از چت روم بهرمند شوید زیرا  گاهی باید  کمی ذهن را ازاد گذاشت تا در مورد مسائل به وجود امده تفکر کند  وبتواند در چت روم هم نکات مثبتی را به خود و دوستان خود گوش زد کند.

 

لیست چتروم های فارسی شلوغ

ناز چت,باران چت,احساس چت,پرشین چت,صحرا چت,عسل چت,دنیا چت

ehsas-chat.com

donyachat.info

همچنین چت روم احساس چت محیطی مناسب برای دور همی دوستانه شبانه یا روزانه میباشد  که  رفاقت و صمیمیت از زمان های قدیم بین کاربرانش زبان زد  است,  همچنین در داخل چت روم احساس چت فایل اموزش چت روم  قرار گرفته شده که شما با کلیک روی آن از اموزش  چت روم بهرمند میشوید و همچنین برای سرچ ما آدرس احساس چت در قسمت سرچ گوگل کلمه  احساس چت یا  در نوار آدرس www.ehsas-chat.com را سرچ کرده و عضو شوید و از هم نشینی و گفتگو با دوستان خود لذت ببرید.

 

معرفی بهترین چتروم های فارسی

یا حتی امکاناتی در چت روم احساس چت هست به نام اتاق کنفرانس گاهی شما میخواهید با دو یا سه نفر از دوستانتان گپ اختصاصی داشته باشی به همین منظور  میتوانید از اتاق کنفرانس  که شبیه به چت خصوصی است ولی با فرق این که به جای یک نفر با سه یا چهار نفر هم میتوانید  صحبت و از گفتگو با دوستان خود لذت ببرید هپچنین میتوانید اگر مشکلی پیش امد سریعا به درجه داران در چت روم احساس چت اطلاع دهید و همچنین احساس چت با نظارت 24 ساعته حس امنیت را برای شما کابران به ارمغان می اورد.

در چت روم احساس چت هیچ وقت به هیچ   وجه چت روم بدون ناظر نمی ماند  زیرا یکی از قوانین نظارت در احساس چت نظارت درست درجه داران در چت روم میباشد  که همین امر موجب افزایش امنیت و جلوگیری از ورود افراد سودجو میشود

و شما میتوانید اگر در خصوصی به مشکلی بر خوردید شخص مورد نظر را مسدود یا  گزینه گزارش را زده  و به درجه داران اطلاع دهید با فرد  مورد نظر برخورد میشود احساس چت در تمام این چند سال اخیر و هم اکنون سعی در تلاش است که محیطی ارام را برای دوستداران چت فراهم سازد

احساس چت

سایت چت آنلاین

قوانین چت روم احساس چت  مطابق قوانین جمهوری اسلامی میباشد و همچنین  با رعایت قوانین و ایجاد نظم  به مرور بر درجه و امتیاز کاربران افزوده میشود یکی از قوانین احساس چت  استفاده از کلمات مرتبط با محیط و جوامع اسلامی

و همچنین  راه انداختن هر گونه بحث سیاسی  که مغایرت داشته باشه با  قوانین جمهوری اسلامی اخراج در پی دارد و همچنین کاربرانی که  به جای اسم مستعار مناسب از الفاظ رکیک استفاده میکنند

برای همیشه اخراج خواهند شد

و اما میخواهیم  بدانم آیا چت روم هم تاثیری بر رفتار ما دارد یا خیر؟

بله  اگه چهار چوب های قوانین خوده فردی و  مجاز های چت روم را رعایت نکنید, ممکن است  رفتار ما دچار تغییر شود و با همین تغییر ممکن است در زندگی خود به دور از مجازی  اسیب های جبران ناپذیری را بر خود و اطرافیانمان وارد کنیم .

اما اگر بتوانیم کنترل رفتار خود را داشته باشیم چت روم نمیتواند تاثییری بر رفتار ما داشته باشه همه چیز بستگی به خو شخص دارد که ایا بتواند اراده خود را قوی نگه دار در مقابل با افراد سودجو و فرصت طلب یا خیر.

همیشه و همه جا چت روم ها مکانی برای دوست یابی و تعامل بیشتر به صورت پیام متنی با اطرافیان خود بوده است .

ایا میشود  این مکان دوستی را به جای بد تبدیل کرد؟ بله گاهز یک سری افراد هستند که متاسفانه با توهین به مقدسات و زیر پا گذاشتن شئونات اخلاقی سعی در اختلال  چت روم ها و بر هم زدن ارامش مردم دارند .

اما ما کابران باید انقد باهوش باشیم ک فریب چنین افرادی را نخوریم و هرکس که ایجاد مزاحمت کرد سریعا به ناظرین یا معاونین اطلاع دهید.

چت روم همیشه مکانی بوده برای اشنایی و  گپ های دوستانه صمیمی و یافتن افراد جدید به عنوان رفیق همراه ولی  به یاد داشته باشید احساس چت در کنار  حس صمیمی بود و رفقات های پایدار  امنیت به سزایی در چت روم خود ایجاد کرده است.

که موجب رضایت کاربران خود شده است همچنین  میتوان به  امکاناتی از نظیر بازی های انلاین در چت روم احساس چت  اشاره کرد که به منظور سر گرم کردن افراد  میباشد و ساعات خوشی را در کنر دوستانتان میتوانید در احساس چت سپری کنید.

 

برنامه های مشابه :

عسل چت

چت آنلاین

 

 

منبع : www.ehsas-chat.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *