خانه » آموزش » معرفی بهترین بازی های استراتژیک اندروید

معرفی بهترین بازی های استراتژیک اندروید

معرفی بهترین بازی های استراژیک اندروید

معرفی بهترین بازی های استراژیک اندروید

قدیمی ترین سبک های بازی، استراتژیک است. شما در این سبک از بازی ها شما برای اینکه موفق شوید باید راه طولانی را طی میکنند. در ای بازی ها باید از مغز خود کار بکشید تا استراتژی هایی بچینید که بتوانید دشمنان خود را شکست بدهید. این بازی ها یک چالش خوب برای آزمایش ذهنتان است چرا پیاده کردن فقط یک استراتزی همیشه موفقیت آمیز نیست و هی باید در تلاش باشید که دشمنان خود را غافلگیر کنید. بازی های استراتژیک تاکید بسیاری بر روی تفکر دارند و مهارت های برنامه ریزی و تصمیم گیری بازیکنان را تقویت میکنند.

در اینجا میخواهیم لیستی از بهترین بازی آنلاین اندروید و آفلاین را برای شما مورد بررسی قرار دهیم.

 

بازی استراتژیک Clash of Clans

یکی از بهترین بازی های استراتژیک گوشی های هوشمند بازی کلش آف کلنز است. این بازی در بین مردم ایران محبوبیت بسیار بالایی دارد. شما در این بازی یک رئیس دهکده هستید که باید این دهکده را توسعه دهید. شما با ایجاد یک ارتش میتوانید به قبیله های دیگر حمله کنید. برای پیروزی در جنگ قبایل میتونید استراتژی های زیادی را پیاده کنید و باعث تقویت دهکده و نیروهای خودتان شوید. در کنار این ها باید دهکده خود را در برابر حمله دیگران مقاوم کنید.

به طراحی بازی کلش اف کلنز از همان ابتدذا توجه بسیاری شده بوده است و با آپدیت هایی که برروی این بازی صورت گرفته است به یکی از بهترین بازی هال از نظر طراحی تبدیل شده است. این بازی را نمیتوانید به صورت آفلاین انجام دهید پس در لیست بهترین بازی آفلاین اندرویدی نمیتوان قرار داد و به صورت آنلاین میتوانید با دوستان خود به بازی بپردازید.

بازی استراتژیک Clash Royale

معروف ترین بازی در لیست ما بازی کلش رویال است. این بازی دارای طرفداران بسیاری است. Clash Royale بازی چند نفره ای است که میتوانید به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان این بازی مبارزه کنید. شما در این بازی با جمع آوری کارت های بیشتر میتوانید استراتژی های بیشتری را برای شکست دشمنان خود بچینید. این بازی بسیار ساده است و با هربار بازی میتوانید به راحتی ویژگی و نحوه بازی را به خوبی یاد بگیرید.

بازی استراتژیک Clash Royale

بازی استراتژیک Mushroom Wars 2

در این بازی شما می بایست ارتش های از سربازان قارچی را بسازید و کنترل کنید. یکی از ویژگی های خوب این بازی این است که میتوانید به راحتی به صورت آنلاین و آفلاین این بازی را انجام دهید. سبک آنلاین این بازی به شدت پیشنهاد میشود چرا که میتوانید تجربه های بهتری را تجربه کنید.

یکی از هدف های اصلی این بازی این است که شما تسلط کامل برروی سربازان قارچی خود داشته باشید تا بتوانید هم از خود دفاع کنید و هم کلبه ها و ساختمان های دشمنان را در اختیار خود بگیرید. در این بازی چهار قبیله مختلف وجود دارد که میتوانید قبیله مورد علاقه خود را انتخاب کنید. بازی Mushroom Wars 2 یک بازی بسیار خوب برای به چالش کشیدن هوش شما است.

 

بازی استراتژیک ROME: Total War

تنها هدف شما در این بازی کشف جهان باستان است. نسخه ویندوز بازی ROME: Total War به محبوبیت بسیار بالایی دست پیدا کرد که در این نسخه این بازی دارای 19 جناح است که میتوانید از بین این ها انتخاب کنید. شما میتوانید با روش های مختلف به کشف جهان باستان بپردازید.

علاوه بر اینکه شما مشغول فح هستید باید حواستان به امور سیاسی ، اقتصادی و مذهبی تمدنتان باشد تا بتوانید با همسایگان خود ارتباط برقرار کنید. بازی Rome: Total War یکی از بهترین بازی های استراتژیک تاریخ محسوب میشود.

 

بازی استراتژیک Mafia-City

در بازی Mafia City بازیکنان در تلاش هستند که ساختمان های خود را توسعه دهند و در رویارویی با دشمنان شهر مهارت های خود را ثابت کنند. شما در این مجهز به جنگنده ها هستید و به راحتی میتوانید به مبارزه بپردازید. در حالت های خاص شما میتوانید نیروهای ویژه ای را به خدمت بگیرید تا به مقام ریاست مافیا برسید. همچنین شما میتوانید با دیگر بازیکنان به یک قبیله بپیوندید و با افزایش متحدان خود به هدفشان برسند.

بازی استراتژیک Heroes of Flatlandia

بازی استراتژیک Heroes of Flatlandia

این بازی دارای گرافیک بسیار سرگرم کننده است. در این بازی شما قهرمان مورد نظر خود را انتخاب میکنید و بعد ارتش خود را میسازید و نبرد خود را در مقابل دشمنان خود اغاز کنید. بازی قهرمانان فلت لندیا شامل هشت قهرمان، ۳۰ نوع واحد در چهار مسابقه، حالت چند نفره محلی و موارد دیگر است که با گرافیک سرگرم کننده‌اش یک تجربه خوشایند برای بازیکنان می‌سازد. البته، خیلی از افراد بر این باورند که این گزینه به‌عنوان یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید، پیچیدگی کافی در مسائل استراتژیکی را ندارد. به‌هر حال، قبل از خرید این بازی می‌توانید به‌صورت رایگان آن را امتحان کنید.

 

جمع بندی

در این مقاله ما بهترین بازی آنلاین اندروید را در زمینه استراتژیک را برای شما معرفی کردیم . شما همچنین میتوانید مقاله ما در باره چگونه عکس پاک شده را در گوشی ریکاوری کنیم را مطالعه کنید.

دیدگاه ها 2 دیدگاه
  1. کافه گیم
    در تاریخ 1401\/11\/01 :

    ممنون از این مطلب کاربردی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *