خانه » آموزش » وب سایت لوکتو افتتاح شد

وب سایت لوکتو افتتاح شد

looketo

وب‌سایت لوکتو از آذر سال ۱۳۹۶ کار خود را آغاز کرده بود. این وب‌سایت در زمینه بازی‌های ویدیویی، سینما و تلویزیون فعالیت داشت. پس از مدتی به‌دلیل مشکلات فنی، فعالیت این وب‌سایت برای بیش از دو سال متوقف شد و تیم لوکتو با تولید محتوا در پلتفرم‌های دیگر مشغول شد. حالا چند ماهی است که وب‌سایت لوکتو دوباره فعالیت خود را از سر گرفته است. ضمن اینکه تمام محتوای تولید شده توسط لوکتو، در وب‌سایت لوکتو قرار گرفته‌اند. در این مطلب با لوکتو بیشتر آشنا می‌شویم:

وب سایت لوکتو افتتاح شد

در وب‌سایت لوکتو مطالب متنوعی در حوزه بازی‌های ویدیویی،‌ سینما و تلویزیون وجود دارند. یکی از مهم‌ترین قسمت‌های وب‌سایت لوکتو، نقد و بررسی است. در این بخش نقد بازی‌های ویدیویی، نقد فیلم و نقد سریال‌های تلویزیونی نوشته می‌شود. لوکتو نگاه متفاوتی نسبت به آثار سرگرمی دارد و در نقد و امتیازدهی با وسواس بالایی عمل می‌کند. یکی از اصلی‌ترین اهداف لوکتو نقد بازی‌ها، فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی است. نقد در لوکتو با دقت بسیار بالایی انجام می‌شود و رعایت اصل بیطرفی یکی از اصول مهم در نقد و بررسی آثار مختلف است. چند هدف اصلی برای نقد آثار مختلف وجود دارد. آشنایی مخاطبین وب سایت لوکتو با آثار مختلف و کمک به آن‌ها برای انتخاب این آثار، از مهم‌ترین اهداف ما به‌شمار می‌روند. نقد‌های منتشر شده در لوکتو جنبه آموزشی برای مخاطب نیز خواهند داشت.

 

آخرین و مهم‌ترین اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی، سینما و تلویزیون نیز در لوکتو منتشر می‌شوند. شما می‌توانید با مراجعه روزانه به این وب‌سایت، از مهم‌ترین اخبار حوزه‌های مورد علاقه خود با خبر شوید و مطالب مرتبط با آن‌ها را بخوانید. همچنین بسیاری از آثار مهم دنیای سرگرمی نیز در قالب ویدیو و مقاله در لوکتو معرفی می‌شوند.

وب سایت لوکتو افتتاح شد

لوکتو در طی پنج سال گذشته، یکی از رسانه‌های پیشرو در زمینه تولید محتوای ویدیویی و صوتی بوده است. ویدیوهای اختصاصی لوکتو شامل معرفی بازی‌ها، فیلم‌ها و سریال‌ها می‌شود. علاوه بر آن لوکتو تنها رسانه ایرانی است که مهم‌ترین محصولات گیمینگ دنیا را در قالب ویدیوهای آنباکسینگ معرفی می‌کند. بسیاری از موضوعات مهم دنیای سرگرمی و بازی‌های تازه منتشر شده، در ویدیوهای لوکتو مورد بحث و نمایش قرار می‌گیرند. قبل از خرید بازی‌های مهم بازار، می‌توانید دقایقی از آن را در لوکتو تماشا کنید و با توجه به نظر اعضای لوکتو، برای خریدن یا نخریدن آن اثر تصمیم بگیرید. تیم لوکتو علاوه بر تولید محتوای ویدیویی، تنها رسانه‌ای است که به‌صورت جدی، پادکست‌های صوتی منتشر می‌کند. این پادکست‌ها با نام رادیو لوکتو، پرشنونده‌ترین پادکست فارسی در حوزه بازی و سینما به‌شمار می‌رود و از طریق وب‌سایت لوکتو، کست باکس، گوگل پادکست و … در دسترس قرار گرفته است. بحث‌های شکل گرفته در رادیو لوکتو با وجود تخصصی بودن، کاملا خودمانی و در قالب گفتگوی روزمره افراد لوکتو ضبط و منتشر می‌شوند. در برخی از برنامه‌های رادیو لوکتو نیز از کاربرها دعوت می‌شود تا نظر خود در مورد موضوع را بیان کنند.

 

وب‌سایت لوکتو به‌زودی فعالیت خود را با جذب نویسنده‌های بیشتر، تقویت می‌کند و بخش‌های جذابی به آن اضافه خواهند شد. نظر خود در مورد لوکتو را بنویسید و به اعضای این تیم برای پیشرفت بیشتر کمک کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *