خانه » آموزش » جوانی به نام میثم شکری ساز که با موفقیت هایش شگفتی آفرید

جوانی به نام میثم شکری ساز که با موفقیت هایش شگفتی آفرید

جوانی به نام میثم شکری ساز که با موفقیت هایش شگفتی آفرید

معمولا موفقیت واژه ایست که بر بدست آوردن، رسیدن و اخذ نتیجه مثبت دلالت دارد. زمانی که فردی به موفقیت دست پیدا می کند نه تنها موجب جلب نظر و توجه بیشتر دیگران می شود، بلکه مورد تقدیر و تحسین آنان نیز قرار می گیرد. موفقیت باعث می شود که مایه ی افتخار خانواده، دوستان، اطرافیان و حتی جامعه مان باشیم. موفقیت ها گاهی در برخی از افراد به قدری بروز پیدا کرده و خودنمایی می کنند، که باعث می شوند ما آن افراد را انسان هایی موفق بدانیم. موفقیت مشخصه ای برای معرفی و شناخته شدن آن ها در میان انبوهی از مردم کشور می شود. به طور کلی موفقیت بر خلاف نامش ماهیت پیچیده و گسترده ای دارد که نمی توان آن را در قالب کلمات عنوان کرد. ولی چیزی که بدیهیست آن است که موفقیت ها گاهی در برخی شرایط قابل پیش بینی نیستند و تنها از عهده کسانی برمی آیند که واقعا شایسته و توانا هستند. دکتر میثم شکری ساز از جمله این افراد است که با موفقیت های بی شمارش باعث شگفتی و تحیُّر دیگران شده است. جوانی 34 ساله که دستاوردهای بزرگی دارد. شاید زمانی که فردی در سنین بالا به درجات مهمی برسد، با خودمان بگوییم که به واسطه تجارب بسیارش در طی سال ها و زحماتی که مدت های مدید کشیده است توانسته سرانجام موفق شود. اما میثم شکری ساز در اوج جوانی به چنین مرتبه ای رسیده و این نشان از هوش و استعداد سرشارش دارد. برای شناخت هر چه بیشتر درباره این جوان با انگیزه، در ادامه این مطلب همراه ما باشید


جوانی به نام میثم شکری ساز که با موفقیت هایش شگفتی آفرید

آغاز شگفت آفرینی این جوان آینده ساز

میثم شکری ساز متولد 1365 است. او با تلاش های بی دریغ خود برای اولین بار در ایران، موسسه ای را برای ارائه آموزش های مجازی تاسیس نمود. او در موسسه آموزش مجازی پارس شیوه نوینی از آموزش را معرفی نمود و گام نخست کارآفرینی خود را برداشت. سرانجام با برگزاری دوره هایی مفید و کاربردی به ترویج تخصص و مهارت در میان جوانان کشور پرداخت و آنان را به منابع انسانی ارزشمندی برای شرکت ها، سازمان ها و فرصت های شغلی، تبدیل کرد. بعد ها در سال 1387 به پایه گذاری هلدینگی بزرگ پرداخت که نامش را هلدینگ پارس پندار نهاد گذاشت. او در این مجموعه به ارائه خدمات مهمی از جمله ارزیابی استاندارد برای شرکت ها، چاپ و نشر کتاب ها، اخذ اقامت کشورهای خارجی، ثبت شرکت در اروپا و … پرداخت. او در آغاز کار نیروهای زیادی نداشت، اما با تعلیم و تربیت نیروهایی کارآمد در موسسه آموزش عالی خود، تاثیر زیادی در امر اشتغال زایی گذاشت. با این کار به بهبود وضعیت بیکاری جوانان کمک کرد و در ادامه این روند مفید و موثر فقر و مشکلات اقتصادی بسیاری را از بین برد. با انجام چنین کارهای درخشانی در سال 1396 موفق به کسب عنوان مدیر برگزیده فناوری اطلاعات و کارآفرین برتر کشور شد. اما او با دریافت چنین عنوانی دست از تلاش برنداشت و باز هم به فعالیت هایش ادامه داد. در شرایط تحریم، رکود بازارها، نابسامانی کسب و کارها، نوسان ارزی کشور و همه مشکلات، رویکردی جدید از خود نشان داد و با استفاده از فرصت های کلیدی پیدا و پنهان موجود، به احیای کسب و کارها و توسعه اقتصادی پرداخت و کمر بر زیر بار مشکلات و تهدیدهایی که گریبان کشور را گرفته بودن، خم نکرد. دکتر میثم شکری ساز تحصیل کرده رشته دکتری کارآفرینی و مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناسی ارشد مدیریت mba از دانشگاه اشتنبایس برلین و امیر کبیر تهران است.


جوانی به نام میثم شکری ساز که با موفقیت هایش شگفتی آفرید


رشد، توسعه و باز هم موفقیت…

میثم شکری ساز در همه مراحل زندگی اش حرکتی رو به جلو داشته و به همه نیروها و پرسنل خود که هم اکنون بالغ بر 500 نفر می باشند، توصیه می کند که همیشه «اولین» باشند، چرا که دومین نفر حکم اولین بازنده در یک رقابت را دارد. دکتر میثم شکری ساز که مدیر عامل هلدینگ پارس پندار نهاد و چندین مرکز و موسسه دیگر نیز می باشد، سوابق اجرایی، همکاری، تدریس و … بسیاری دارد. او در سخنرانی ها و سمینارهای متعددی نیز شرکت می کند و همه او را به عنوان یک سخنران انگیزشی و تاثیرگذار می شناسد. این مدیر جوان و شایسته در کلاس های خود رموز موفقیت و هدف گذاری برای آینده را آموزش می دهد و همواره با مشاوره های ارزشمندی در زمینه بازاریابی، ارتباطات، فروش، مدیریت منابع انسانی و توسعه اقتصادی، به یاری کسب و کار ها می پردازد. او چندین استارتاپ موفق را نیز ثبت نموده و نقش پر رنگی در آموزش و پژوهش کشور دارد. نکته جالب توجه دیگری در رابطه با میثم شکری ساز این است که او یک نویسنده و مترجم ماهر نیز می باشد که 10 ها جلد کتاب و 20 عنوان مقاله پژوهشی را از خود بر جای گذاشته است. از جمله کتاب هایی که به قلم او نگاشته و یا ترجمه شده اند می توانیم از توهم باهوشی 1 و 2، بازاریابی گوریلی، مذاکره با دست های خالی، تاریخ تفکرات مدیریت، استوار، فراتر از استراتژی، بازاریابی نوگرا و … نام ببریم. کتاب های دکتر میثم شکری ساز بیشتر حول موضوعاتی همچون ترفندها و استراتژی های مدیریتی، روانشناسی، بازاریابی و پیشرفت هستند. صاحبان کسب و کارها و حتی کسانی که به عنوان نیروی کاری در خدمت کارفرمایان هستند، با خواندن این کتاب ها می توانند مهارت های ویژه ای را بدست بیاورند و از قرار گرفتن در مسیر رشد و توسعه فردی و اجتماعی لذت ببرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *