خانه » آموزش » تکنیک جذب پول با ای اف تی چیست؟ (IFT) تکنیک کوین ترودو

تکنیک جذب پول با ای اف تی چیست؟ (IFT) تکنیک کوین ترودو

تکنیک جذب پول با ای اف تی

یکی از نکات مهمی که برای جذب پول باید به آن توجه داشته باشید از بین بردن باورهای منفی و مخرب نسبت به پول است و اگر علاقه دارید تا اقدام به جذب پول کنید، لازم است تا به عنوان یکی از گام های بسیار مهم باورهای منفی در مورد خودتان را تغییر داده و از این طریق میزان پولی که می توانید جذب کنید را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

تکنیک جذب پول با ای اف تی

در واقع از بین بردن این باورهای منفی باعث می شود تا شما بتوانید نرخ جذب پول را در زندگی تان بیشتر کنید و برای انجام این کار می توانید از تکنیک ای اف تی استفاده کنید، چرا که این تکنیک به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی باورهای خود را در مورد پول تغییر داده و از این طریق اقدام به جذب پول کنید.

در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به این مسئله انداخته و بیان کنیم که چگونه می توانید با استفاده از قانون ای اف تی اقدام به جذب پول کنید.

 

باورهای محدود کننده جذب پول

ای اف تی روشی عالی برای افزایش جریان مالی و رشد پول های شما است. استفاده از این روش به شما کمک می کند تا بتوانید با کائنات همسو شده و زندگی سرشار از سلامتی، رفاه، شادی و پر از ثروت داشته باشید.

یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر شما جز افراد ثروتمندی باشید که متواضع و سخاوتمند هستید، می توانید با استفاده از ثروت خود کارهای درستی را انجام داده و جز قدرتمند ترین افرادی شوید که می توانید با استفاده از جذب پول اقدام به تغییر در دنیایی کنید که در آن زندگی می کنیم.

در این بین اما باید بدانید که اگر باورهای محدود کننده و منفی در مورد پول داشته باشید و سپس با استفاده از باورهای مثبت و جدید انرژی پیرامون خود را با استفاده از قانون ای اف تی اقدام به جذب پول کنید.

جذب پول با IFT

در این بین اگر بخواهیم شما را با برخی از جملات منفی و محدود کننده که ممکن است مانع از جذب پول شود آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پول درآوردن کار معنوی نیست
 • هرگز نمی توانم پول کافی داشته باشم
 • برای جذب پول همواره شکست می خورم
 • افراد ثروتمند حریص و بی تفاوت نسبت به دیگران هستند
 • اگر من موفق بشم و جذب پول کنم، دوستانم حسادت می کنند و دیگر مرا دوست ندارند
 • من بهتر از پدر و مادرم نیستم، بنابراین نباید بیشتر از آن ها درآمد داشته باشم
 • پول ریشه همه بدی ها است
 • من لایق ثروتمند شدن نیستم

نکته مهمی که باید بدانید این است که 90 درصد مردمی که مشکل عزت نفس پایین دارند معمولا به دلیل بیان کردن همین جملات محدود کننده است که از رسیدن به زندگی رویایی خود باز می مانند و به همین دلیل لازم است تا حتما اقدام به کنترل این باورها و حرف های محدود کننده کرده و از این طریق انرژی منفی را از خود دور نگه دارید.

جذب ثروت

استفاده از ای اف تی برای جذب پول

پس از آن که شما را با باورهای محدود کننده آشنا کردیم، حال لازم است تا در مورد نحوه استفاده از ای اف تی برای جذب پول صحبت کنیم.

در روش ای اف تی بیان می شود که نقاطی در بدن وجود دارد که با فشار دادن این نقاط، می توانید احساسات خود را کنترل و آزاد کنید. بررسی این روش خود نیاز به مطلب جداگانه ای دارد و در این بخش تنها به بررسی جذب پول با استفاده از ای اف تی می پردازیم.

به منظور جذب پول باید بر روی نقاط خاص ای اف تی انگشتان خود را نگه داشته و سپس جملات مثبت زیر را تکرار کنید:

 • من سپاسگزارم که آزادم هر آنچه را که می خواهم با پول به آن برسم، ولی من انتخاب می کنم که پول را به عنوان یک منبع معنوی در زندگی خود مورد استفاده قرار بدهم.
 • سپاسگزارم که پول کافی برای همه وجود دارد و خلق ثروت  حق همه است.
 • من موفق هستم، با وجود این که اشتباه می کنم اما همیشه روش های بهتری برای تجارت یاد می گیرم و آماده هستم تا به موفقیت که حق طبیعی من است برسم.
 • من برای خرید عاقلانه رفتار می کنم و مباشر خوبی برای پولم هستم.
 • از این که یک فرد ثروتمند صادق و سخاوتمند هستم، سپاسگزارم.
 • می دانم والدینم بهترین کاری را که می دانستند انجام دادند و من آزادم تا بیشتر از والدینم ثروت جذب کرده و از آن استفاده کنم.
 • پول یک منبع خدادادی است که من تصمیم دارم از آن برای برکت دادن به زندگی خود و دیگران استفاده کنم.
 • من شایسته جذب ثروت هستم و آماده ام که ثروت را بدست بیاورم.

در کنار این تکنیک همچنین یک مکمل خوب برای فرآیند بیان شده است. در کنار استفاده از روش ای اف تی، یادآوری رویدادهای مهم دوران کودکی در مورد پول است که یادآوری این رویدادها بر باورها و تصورات فعلی شما تأثیر می گذارد.

در صورت استفاده از روش های بیان شده شما می توانید اقدام به جذب پول کنید، البته اگر باورهای محدود کننده و احساسات سنگین در مورد پول هر زمان به سراغ شما آمد لازم است تا از ای اف تی برای رهایی فوری خود استفاده کنید.

هر چه در زمان استفاده از ای اف تی انرژی پر جنب و جوش بیشتری داشته بشاید و قدردانی بیشتری برای جذب پول کنید، پول بیشتری به سمت شما حرکت می کند.

همچنین در کنار این روش شما می توانید به سراغ مطالب کوین ترودو به عنوان بهترین مدرس قانون جذب بروید و از طریق سایت وان جذب که بهترین سایت برای خرید دوره های کوین ترودو و قانون جذب هست، اقدام به خرید این دوره ها کنید.

جذب پول با ای اف تی

نتیجه گیری مطلب: در این مطلب به بررسی ای اف تی پرداخته و بیان کردیم تا در مورد تکنیک جذب شدن پول با استفاده از این تکنیک اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم. توجه به این نکات به شما کمک می کند تا بتوانید دو قانون مختلف یعنی قانون ای اف تی و جذب را با یکدیگر ترکیب کرده و از این قوانین برای افزایش ثروت خود استفاده کنید.

منبع: وان جذب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *