خانه » دانلود » نرم افزار » ویندوز » بوتیبل کردن حافظه های جانبی » دانلود naBoota v1.0.0 نرم افزار ساخت دیسک قابل بوت

دانلود naBoota v1.0.0 نرم افزار ساخت دیسک قابل بوت

naBoota

naBoota

NaBoota یک نرم افزار کم حجم است که شما قادر خواهید بود دیسک قابل بوت ایجاد کنید و به آسانی مورد استفاده قرار دهید.این برنامه نیاز به نصب یا پیکربندی ندارد، بلکه شما می توانید اولین بار درایور راه اندازی خود را به محض بارگذاری آن به رایانه خود شروع کنید. این برنامه همراه با رابط کاربری تازه و جذاب است که بعید است به شما هر گونه مشکل را بدهد.هم اکنون آخرین نسخه این نرم افزار بهمراه فعالساز را میتوانید با لینک مستقیم و محاسبه شده از حجم ترافیک داخلی از سایت بزرگ ای فری بصورت کاملا رایگان دریافت کنید

برای قرار دادن آن به سادگی، شما می توانید با مشخص کردن فایل ISO و درایو USB که مورد استفاده قرار می گیرد، شروع کنید و همچنین می توانید یک عنوان را اختصاص دهید.

لازم به ذکر است که این نرم افزار تنها با تصاویر ISO کار می کند، بنابراین اگر شما انواع دیگری از تصاویر داشته باشید، ممکن است لازم باشد ابتدا آنها را با استفاده از ابزارهای شخص ثالث تبدیل کنید. در عین حال، شما فقط می توانید بین NTFS و FAT32 را به عنوان سیستم فایل انتخاب کنید، بر خلاف سایر برنامه هایی که طیف گسترده ای از گزینه ها را در این زمینه ارائه می کنند.

برخی از امکانات نرم افزار:

  • کم حجم
  • پرتابل و قابل حمل
  • استفاده آسان
  • و…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *