خانه » آموزش » لزوم فعالیت صنعت فرش ماشینی در ایجاد نرم افزارهای موبایلی

لزوم فعالیت صنعت فرش ماشینی در ایجاد نرم افزارهای موبایلی

لزوم فعالیت صنعت فرش ماشینی در ایجاد نرم افزارهای موبایلی

استفاده از اپلیکیشن و نرم افزارهای موبایلی روز بروز گسترش می‌یابد؛ صنایع و کسب و کار‌های گوناگونی در حال روی آوردن از این قابلیت برای افزایش فروش و آسایش کاربرانشان هستند. در این مقاله تلاش کردیم به موضوع لزوم فعالیت صنعت فرش ماشینی در ایجاد نرم افزارهای موبایلی بپردازیم، در ادامه با ما همراه باشید.

چرا باید در حوزه‌ی صنعت فرش ماشینی از نرم افزارهای موبایلی استفاده کنیم؟

چرا باید در حوزه‌ی صنعت فرش ماشینی از نرم افزارهای موبایلی استفاده کنیم؟

با توجه به وسعت حوزه‌ی فرش ماشینی و وجود تنوع در محصولات، مراجعه حضوری برای انتخاب، مقایسه و خرید یکی از دشواری‌های خرید فرش دلخواه مشتری است. وجود سایت‌های فروشگاهی فرش مانند فروشگاه اینترنتی فرش نگین مشهد با ارائه تنوع بالای محصول و ارائه مستقیم فرش ماشینی از کارخانه به مصرف کننده در انتخاب فرشی با اصالت و تضمین بهترین قیمت به مصرف کننده و خریدی آسان کمک می‌کنند.

در کنار سایت‌های فروش اینترنتی وجود اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهای موبایلی شیوه اتصال و استفاده کاربر را در انتخاب، مقایسه، خرید و پیگیری سفارش راحتر می‌کنند. از این رو امروزه استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی یکی از مرسوم‌ترین شیوه‌های خرید اینترنتی است. کاربران امروزی زمان زیادی را به استفاده از موبایل اختصاص می‌دهند و داشتن برنامه موبایلی می‌تواند باعث رشد کسب و کار شما گردد.

  • سهولت در استفاده از نرم افزارهای موبایلی

اپلیکیشن‌های موبایلی متناسب با سیستم عامل‌های موبایل طراحی می‌شوند و دارای استفاده آسان‌تری نسبت به شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها هستند و از این رو کاربران استفاده‌ی راحت‌تری با اپلیکیشن‌های موبایلی می‌توانند داشته باشند. طبق آمارسنجی انجام شده تقریبا بازدهی نرم افزارهای موبایلی نسبت به سایت‌ها بیشتر بوده و از استقبال خوبی از سوی کاربران برخوردار بوده است.

  • برندینگ

نصب برنامه موبایلی باعث می‌شود برند شما در ذهن مخاطب ماندگار شود. به طور مثال کاربر با نصب برنامه شما و هربار مرور برنامه‌ها در گوشی خود با اسم برند و لوگوی شما برخورد می‌کند و در صورت نیاز به خدمات شما، حتما در صورت ارائه خدمات مناسب در اولویت انتخاب بیشتری شما را قرار خواهد داد.

  • امکان ارسال کردن اعلان به کاربران و بازاریابی

با استفاده از برنامه‌های موبایلی می‌توانید کاربران خود را از جدیدترین تخفیفات ویژه مطلع کنید و همچنین کاربران خود را از جدیدترین محصولات خود با خبر کنید و یا موارد بسیار دیگر که می‌توان گفت تنها از پسِ نرم افزارهای موبایلی بر می‌آید و اینگونه می‌توانید خدمات خود را به بهترین وجه به کاربران موبایل ارائه دهید.

باشگاه مشتریان به صورت دیجیتالی

  • باشگاه مشتریان به صورت دیجیتالی

  • با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی می‌توانید برای خرید کاربران خود امتیاز خرید قرار دهید و با تشویق آن‌ها به بهره مندی از تخفیف‌های ویژه، فروش بیشتری را کسب نمایید.
  • رابط کاربری و استفاده آسان و در نتیجه فروش بیشتر

استفاده از نرم افزارهای موبایلی در صنعت فرش باعث می‌شود که مشتری به راحتی بدنبال طرح و رنگ‌بندی دلخواه خود بگردد و دچار سردرگمی نشود. به طور مثال یک کاربر بدنبال فرش طرح افشان می‌گردد، براحتی با انتخاب فیلتر مناسب در برنامه می‌تواند طرح‌های دلخواه خود را مشاهده کند و در صورت نیاز به رنگ خاص با انتخاب فیلتر رنگ به فرش دلخواه خود برسد. همچنین می‌توان این مثال را کمی جزئی‌تر بررسی کرد به این صورت که فرش‌های ماشینی دارای شانه و تراکم‌های مختلف هستند و با جنس نخ متفاوت تولید می‌شوند و کاربر می‌خواهد این اختیار را داشته باشد که انتخاب خود را جزئی‌تر کند که این خود نشان دهنده تنوع بسیار بالای محصولات در صنعت فرش ماشینی است و خود نشان دهنده لزوم استفاده از نرم افزارهای موبایلی می‌باشد.

بر می‌گردیم به مثال بالا، فرض کنید خریدار طرح و رنگ فرش خود را انتخاب کرده و اکنون بدنبال یک فرش 1000 شانه است که دارای نخ آکریلیک باشد؛ اکنون نیز با انتخاب فیلتر‌های مناسب در نرم افزار یا همان اپلیکیشن موبایلی به راحتی به مقصود خود می‌رسد و این باعث افزایش رضایت کاربر و منجر به خرید بیشتر می‌شود.

امکان بهره‌مندی از تحلیل رفتار کاربران خود

  • امکان بهره‌مندی از تحلیل رفتار کاربران خود

یکی از مهم‌ترین نتایج استفاده از برنامه‌های موبایلی را می‌توان به بهره مند شدن از علایق و رفتار کاربران بیان کرد. شما براحتی می‌توانید از نظرات کاربران خود با خبر شوید و همچنین متوجه پرفروش‌ترین طرح‌ها، رنگ‌بندی‌ها و سایز‌ها شوید و از محصولات کم فروش خود نیز مطلع شوید و اطلاعات دیگر که می‌توانید از تحلیل اطلاعات ثبت شده در این برنامه‌ها بدست آورید.

 سخن پایانی لزوم فعالیت صنعت فرش ماشنی

شرکت فرش ماشینی نگین مشهد هلال با توجه به لزوم فعالیت صنعت فرش در حوزه دیجیتال در تلاش است تا با فراهم نمودن امکانات مناسب در این حوزه، گامی جهت آسایش و رفاه کاربران ایفا نماید و همچنین سعی گردید در این مقاله به بیان لزوم بهره‌مندی صنعت فرش ماشینی از برنامه‌های موبایلی پرداخته شود و به باید‌ها و چراهای استفاده از این ابزار دیجیتالی به صورت مفید و مختصر پرداخته شود؛ امیدواریم استفاده لازم را از این مطلب کسب کرده باشید و باعث خوشحالی ما است که نظرات و سوالات خود در این صفحه با ما درمیان بگزارید. همچنین جهت تماس با ما می‌توانید از طریق شماره تماس 09393618183 و نشانی اینترنتی به آدرس www.neginhelal.com  تماس برقرار کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *