فروشگاه اینترنتی

دانلود نرم‌افزار قدرتمند نظارت بر عملکرد شبکه PingPlotter Professional 5.5.12.4477

رفع مشکل افت سرعت اینترنت با نرم افزار PingPlotter Pro 4.01.2 ، نرم افزار Ping Plotter مشکل کاهش سرعت اینترنت شما را پیدا خواهد کرد.در مواقعی که سرعت اینترنت شما کاهش می یابد، بهترین راه برای یافتن مشکلات موجود، اجرای برنامه ای برای ردگیری مسیر مبداً تا مقصد و Ping کردن هر نقطه میانی در مسیر است. با نتایج بدست آمده از این بررسی خواهید توانست ISP  خود را در رفع ایراد یاری کنید. نرم افزار  Ping Plotter  این کار را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد. کافی است که یک آدرس IP را به برنامه بدهید و بقیه کار را به خودش بسپارید.

در مواقعی که سرعت اینترنت شما کاهش می یابد، بهترین راه برای یافتن مشکلات موجود، اجرای برنامه ای برای ردگیری مسیر مبداً تا مقصد وPing کردن هر نقطه میانی در مسیر است. با نتایج بدست آمده از این بررسی خواهید توانست ISP خود را در رفع ایراد یاری کنید. نرم افزار Ping Plotter این کار را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد. کافی است که یک آدرس IP را به برنامه بدهید و بقیه کار را به خودش بسپارید

دانلود نرم‌افزار قدرتمند نظارت بر عملکرد شبکه PingPlotter Professional 5.5.12.4477 1

PingPlotter graphs network performance at every point along your traceroute, making it easy to tell if problems relate to local networks, internet service providers, or something in between. Once the source of a problem is identified, monitoring features are on hand to send notifications or automate solutions, and free troubleshooting wisdom is available for those navigating unfamiliar territory.

دانلود با حجم 15 مگابایت
Download
به این نرم افزار امتیاز دهید

↓ لینک های دانلود مستقیم ↓


مشخصات

حجم فایل : 15 مگابایت
فرمت : EXE
نسخه : 5.5.12.4477

نظرات

۰ نظر ارسال شده
  1. Arya گفت:

    سلام،

    کرک موجود در پکیج شما برای نسخه ی ۳.۳۰ هست در صورتی که نرم افزار نسخه ی ۴.۰۱ هست و کرک نمیشه.

مرکز دانلود وب سایت اِی فری بر روی سرورهای قدرتمند پرشین هویز پشتیبانی میشود