خانه » آموزش » فروش و نصب دوربین مداربسته سایت آلتون سیستم در یزد

فروش و نصب دوربین مداربسته سایت آلتون سیستم در یزد

فروش و نصب دوربین مداربسته سایت آلتون سیستم در یزد

نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته یکی از راهکارهای حفاظتی و نظارتی در سراسر دنیا است. نصب دوربین مداربسته به صورت اصولی نیاز به تیم متخصص همراه با تجربه کافی است. اگر می خواهید در منزل، محل کار و فعالیت دوربین مداربسته نصب کنید پیشنهاد ما دریافت اطلاعات قبل از هر اقدامی است. در این متن نکات مفیدی را در ارتباط با فروش و نصب دوربین مداربسته در یزد را برای شما توضیح خواهیم داد.

 

آلتون سیستم : چگونه نصب دوربین مداربسته خوبی را داشته باشیم؟

برای اینکه نصب دوربین مداربسته در یزد خوبی را داشته باشید، باید با انواع دوربین ها آشنا شوید. دوربین های مداربسته مختلفی در کشور ما وجود دارد که می توانید استفاده مختلفی را داشته باشید و در مکان های مختلفی آنها را نصب کنید. هرنوع از این دوربین ها قابلیت های خاصی دارند به طور مثال بعضی از دوربین ها مخفی هستند و بعضی ها با کیفیت دوربین زیاد و یا جنس بدنه متفاوت است.

نصب دوربین مداربسته

برای مثال می توانید به دوربین های مداربسته لامپی اشاره کرد که به جای لامپ های منزل قرار می گیرند و این نوع دوربین های مداربسته بیشتر برای منازل استفاده می شود که افراد خانواده بتوانند در نبودشان دوربین ها را با گوشی یا لپ تاپ کنترل نمایند. نوع دیگری از دوربین های مداربسته، دوربین مداربسته مخفی است و برای فیلم برداری های نامحسوس استفاده می شود و یا دوربین مداربسته INFINTY، دوربین مداربسته بیسیم یا وایرلس، دوربین مداربسته AHD که این دوربین های مداربسته معرفی شده از بهترین نوع از دوربین های مداربسته است و می توانید با قیمت ارزان آن را تهیه کنید.

 

قابلیت های موجود در دوربین مداربسته آلتون سیستم

هرکدام از دوربین های مداربسته در یزد که شما انتخاب می کنید با توجه به نوعی که دارند قابلیت هایی همراه با مزایا و معایب را دارا هستند، به طور مثال دوربین مداربسته از نظر نوع سیگنال به سه دسته دوربین های آنالوگ، دوربین های تحت شبکه و دوربین های دو منظوره تقسیم بندی می شوند. دوربین های آنالوگ جز دسته های دوربین مداربسته است و قیمت پایین تری نسبت به سایر دوربین ها دارند. دوربین های آنالوگ HD با کیفیت بسیار بالا و حتی قابلیت دید در شب رنگی طرفداران بیشتری دارند.

دوربین های تحت شبکه قیمت بالاتری دارند اما این موارد ملاک تشخیص یک دوربین مداربسته خوب گاها دوربین های آنالوگ کاربری بهتری دارند و گاهی شاید نصب دوربین های تحت شبکه برای یک مکان مشخص شده کار درستی نباشد. شما باید قبل از خرید دوربین و طبق محلی که قرار است دوربین در آنجا نصب شود مشاوره فنی با تیم نصب دوربین مداربسته خود داشته باشید.

 

انتخاب نوع سیم کشی

شما می توانید از دو نوع کابل کشی یا بدون استفاده از کابل استفاده کنید. هر کدام ازاین شیوه های انتقال تصویر مزایا و معایبی نسبت به یکدیگر دارند. کابل کشی نیاز به هزینه های سربار برای نصب دوربین و نصاب دوربین مداربسته می باشد و همچنین به خودی خود هزینه کابل نیز در پروژه اعمال خواهد شد و ممکن است هزینه داکت یا لوله فلکسی اضافه شود.

 

انتخاب میزان هارد مورد نیاز

هر مقدار که ظرفیت هارد بالا باشد تعداد روزها و زمان ذخیره سازی دوربین های مداربسته افزایش پیدا می کند ولی به صورت کلی و بدون نیاز به یک حساب و کتاب می توان برای پروژه های چهار دوربین معمولا از هارد یک ترا استفاده می شود و برای پروژه های بزرگتر هاردهای 2 ترا و 4 ترابایت استفاده شود مهم تر از میزان ظرفیت هارد کیفیت دوربین مداربسته است.

تعداد دوربین مداربسته و محل قرارگیری آنها

دوربین مداربسته

تعداد دوربین مداربسته یزد مسئله مهمی است که هر دوربین مداربسته برای نصب نیاز به سیم کشی، داکت، کابل و تجهیزات دارد. هر چه تعداد دوربین مداربسته بیشتر باشد این هزینه بیشتر می شود گاهی بعضی از مشتری های ما با انتخاب اشتباه محل قرارگیری دوربین مجبور به استفاده دوربین های بیشتر برای محل نصب خود می شوند و هزینه بیشتری را پرداخت می کنند.

 

اتصال دوربین مداربسته به یکدیگر

برای اتصال دوربین های مداربسته به یکدیگر، نمایش و ذخیره سازی به دستگاه ذخیره ساز به نام DVR  و  NVR استفاده می شود. دستگاه ضبط DVR و NVR را می توان در دوربین مداربسته استفاده کرد. ولی این دو نسبت به هم تفاوتی هایی دارند. هر کدام از دستگاه ها مزایا و معایبی دارند. زیرساخت های استفاده از هردودستگاه نسبت به هم متفاوت هستند.

دستگاه ضبط NVR آخرین فناوری سیستم های امنیتی هستند. اما در عین حال دستگاه ضبط DVR مطمئن و معتبر است و جز اولین دستگاه ها برای ضبط داده های تصویری به شمار می شوند.

 

نحوه کابل کشی دوربین مداربسته آلتون سیستم

در نصب دوربین های امنیتی دو نوع اصلی کابل وجود دارد.

  • کابل کواکسایل
  • کابل شبکه

نصب دستگاه ذخیره ساز تصاویر دوربین مداربسته

زمان نصب دوربین مداربسته باید دستگاه دی وی آر یا ذخیره ساز تصاویر دوربین مداربسته را در یک محل کاملا ایمن قرار دهید. باید هارد تمام تصاویر دوربین مداربسته ها در آنجا ذخیره شود و این تصاویر ذخیره شده به صورت دقیق حفظ شود.

 

تست دوربین مداربسته

برای تست باید زمانی که همه چیز وصل شد تصاویر دوربین مداربسته روی مانیتور را مشاهده کنید و اگر تصاویر دوربین مداربسته نشان داده نشود باید به صورت دقیق بررسی شود.

تست دوربین مداربسته

انتخاب شرکت برای خدمات بعد از فروش و نصب دوربین مداربسته آلتون سیستم

با تمام توضیحاتی که برای یک پروژه نصب دوربین مداربسته داده شد باید بدانید که داشتن یک شرکت معتبر و حرفه ای در زمینه نصب دوربین مداربسته می تواند تمام نیازهای شما را پوشش دهد.

شرکت ما با دارا بودن سابقه ای درخشان و دوربین های با کیفیت عالی می تواند نیاز های شما را در زمینه نصب دوربین از خرید تا راه اندازی یا تعمیر و رفع عیب یابی بعد از فروش با شما همراه باشد.

منبع : فروشگاه دوربین مداربسته آلتون سیستم یزد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *