خانه » آموزش » فروش اقساطی شاهین در سایا خودرو با کمترین پیش پرداخت

فروش اقساطی شاهین در سایا خودرو با کمترین پیش پرداخت

فروش اقساطی شاهین در سایا خودرو با کمترین پیش پرداخت

شاهین یا همان رهام تولید سایپا پیش از آنکه رسما وارد جاده‌های ایران شود، آن‌قدر سر و صدا کرد که می‌شد پیش‌بینی کرد طرح‌های فروش اقساطی شاهین متقاضیان بسیاری را به خود جلب کند و حسابی غوغا راه بیندازد.

همین‌گونه شد و اگرچه سایپا طرح و برنامه‌ای برای شاهین قسطی هرگز در دستور کار نداشت،  اما اوضاع اقتصادی کشور ما به‌گونه‌ای است که مردم به شرکت در طرح‌های فروش خودرو از دم قسط اقبال بیشتری نشان می‌دهند.

همین شرایط هم باعث می‌شود برخی موسسات لیزینگی غیر مجاز،  از نیاز مردم سوءاستفاده کنند و با وعده تحویل خودرو،  جیب کوچک مردم را کوچک‌تر کنند.

در این میان، برنده واقعی مجموعه‌ای است که با درک شرایط سخت اقتصادی که بر معیشت مردم کشورمان سایه افکنده است، فروش اقساطی شاهین و دیگر خودروهای پرطرفدار را با بهترین شرایط که به نفع مشتری باشد و معیشت او را تحت تاثیر قرار ندهد، عرضه کند.  سایاخودرو یکی از همین مجموعه‌هاست.

فروش اقساطی شاهین

چرا طرح‌های فروش اقساطی شاهین پرطرفدار است؟

فروش اقساطی شاهین

اگر از دسته افرادی باشید که خیلی پیگیر اخبار بازار خودرو نیستند،  شاید در نگاه اول گمان کنید با یک خودرو خارجی طرف هستید!  بلـــه!  شاهین سایپا به عنوان یک خودرو ملی ظاهری بسیار جذاب و مدرن دارد.

تجربه ثابت کرده که طراحی ظاهری مدرن و شیک، می‌تواند در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار باشد و نمی‌توان علت اقبال فروش اقساطی شاهین را بدون در نظر گرفتن زیبایی‌های ظاهری این خودرو پیدا کرد.

شاهین سایپا از کابین مجهز و امکانات رفاهی نسبتا مطلوبی نیز برخوردار است و از نظر طراحی داخلی هم نمره قبولی می‌گیرد. شاهین یک خودرو خانوادگی است،  این را از جادار بودن آن می‌توان فهمید و باید عامل بعدی موفقیت شاهین را در طراحی جادار داخلی آن جستجو کرد.

خودرویی که هم‌اکنون امکان خرید اقساطی آن از سوی سایاخودرو فراهم شده است، خیلی زود به شتاب می‌رسد و ایمنی مطلوبی هم دارد. رانندگی با آن آسان است و در سربالایی ها کم نمی‌آورد. شاهین از مصرف سوخت بهینه‌ای نیز برخوردار است.

 

برای شرکت در طرح فروش اقساطی شاهین چقدر سرمایه لازم است؟

فروش اقساطی شاهین

اگر بدانید برای شرکت در طرح فروش اقساطی شاهین که از سوی سایا خودرو ارائه شده است، لازم نیست زیر بار اقساط وام‌های سنگین بروید،  چه حس و حالی پیدا می‌کنید؟!

خیلی خوب است که بتوانید هم صاحب یک خودرو شیک و مدرن شوید و هم دغدغه پرداحت اقساط به چندین جا را نداشته باشید و فقط قسط ماشین،  ماهانه پیش رویتان باشد،  غیر از این است؟!

تازه شرایط وقتی عالی می‌شود که بتوانید مبلغ اقساط و بازه زمانی باز پرداخت را هم خودتان تعیین کنید!  خب بگذارید یک خبری به شما بدهیم،  آنچه گفتیم تصورات رویایی و آرزوهای محال نبود.  همه این شرایط را سایاخودرو فراهم کرده است تا شما،  بله خود شما که اکنون مشغول خواندن این مطلب هستید، صاحب شاهین شوید.

شرکت در طرح فروش اقساطی شاهین که توسط سایا خودرو ارائه شده است،  نیاز به سرمایه زیادی ندارد و شما قادر خواهید بود تا با کم‌ترین پیش‌پرداخت،  صاحب خودرو شوید.

 

 سایا خودرو چه زمانی پس از خرید اقساطی شاهین خودرو را به خریدار تحویل می‌دهد؟

شاهین یا پراید، دنا یا ۲٠۶، هیوندای یا دیگنیتی،  فرقی نمی‌کند که به دنبال خرید چه خودرویی با چه قیمتی می‌گردید. سایاخودرو با شرط تحویل فوری با شما معامله می‌کند. بنابراین اینجا خبری از چندین ماه منتظر ماندن تا نشستن پشت فرمان خودرو دلخواه نیست.

به محض شرکت در طرح فروش اقساطی شاهین و عقد قرارداد، خودرو به شما تحویل داده می‌شود.  پس قبل از اینکه با مدیران فروش سایا خودرو پشت یک میز بنشینید،  پارکینگ را آماده کنید!!

 

قیمت شاهین چگونه محاسبه می‌شود؟

فروش اقساطی شاهین

در بازار پرتلاطم خودرو که هزاران عامل باربط و بی‌ربط در قیمت تمام شده خودروها تاثیر می‌گذارند،  قیمت شاهین را باید صبح روز معامله استعلام کنید.

اما خیالتان راحت باشد که برای شرکت در طرح فروش اقساطی شاهین که از سوی سایا خودرو ارائه می‌شود،  خبری از سودهای بی‌اساس و اقساط نجومی نیست.

این مجموعه تمامی خودروهای داخلی و خارجی را با قیمت واقعی عرضه می‌کند و مشتری‌مداری برایش در اولویت است. برای استعلام قیمت روز شاهین یا همان رهام ساخت سایپا،  دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب و نیز اطلاع از جزییات طرح‌های فروش اقساطی شاهین در روزهای کاری و ساعات اداری با مراکز فروش سایاخودرو تماس بگیرید.

منبع: sayakhodro.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *