خانه » آموزش » ضد زنگ صادراتی روشان فام

ضد زنگ صادراتی روشان فام

ضد زنگ صادراتی روشان فام

تیرآهن، لوله، مخزن آب و یا هر محصول آهنی، زمانی که در معرض رطوبت قرار می گیرد دچار زنگ زدگی یا اکسایش می شود. زنگ زدگی با گذشت زمان، سبب خرد شدن و تخریب قطعه آهنی می شود، که این مسئله برای انسان بسیار خطر آفرین است.

ضد زنگ که نوعی رنگ آلکیدی است، با پوشش دهی مناسب سطح محصولات آهنی، می تواند از اکسایش و زنگ زدگی آن جلوگیری کند. استفاده از ضد زنگ بهترین و اقتصادی راه برای جلوگیری از زنگ زدن محصولات آهنی است.

ضد زنگ صادراتی روشان فام

کارخانه روشان فام که یکی از تولیدکنندگان به نام انواع رنگ صنعتی، ساختمانی و دیگر ترکیبات رنگ است، ضدزنگ که یک رنگ آلکیدی و پرطرفدار به حساب می آید را نیز تولید می کند. بسته بندی زیبا، قیمت مناسب و مرغوبیت بالای ضدزنگ، باعث شده تا مشتریانی در آن سوی مرزها، یعنی کشورهای عراق، افغانستان، امارات و کشورهای اروپایی داشته باشد.

 

انواع ضد زنگ صادراتی تولید شده در شرکت روشان فام

تمامی محصولات تولید شده در شرکت روشن فام، از جمله ضد زنگ صادراتی، توسط نیروهای کاملا متخصص و با استفاده از دستگاه های بروز و تمام اتوماتیک تولید می شود. این شرکت علاوه بر رقابت در بازار داخلی، با رقبای خارجی نیز رقابت می کند و محصولات خود را به کشورهایی مانند امارات، عراق، افغانستان و برخی از کشورهای اروپایی صادر می کند.

 

در ادامه انواع ضد زنگ صادراتی تولید شده توسط شرکت روشن فام را به همراه ویژگی ها و کاربردی که دارند بررسی می نماییم:

ضد زنگ ساختمانی

متداول ترین نوع ضد زنگ که از آن برای پوشش دهی سطوح فلزی در کارگاه های صنعتی، تاسیسات و لوازم خانگی و اداری استفاده می شود. مهم ترین ویژگی های این نوع ضد زنگ، ماندگاری بالا، خشک شدن سریع، پوشانندگی بالا، چسبندگی مناسب، جلوگیری از پوسیدگی و خوردگی است.

 

آستر اپوکسی اکسید آهن قرمز

آستر اپوکسی اکسید آهن قرمز

فرمولاسیون این ماده بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمیدی بوده و بر روی سطوح آهنی چسبندگی بالایی دارد. مهم ترین ویژگی این محصول جلوگیری از زنگ زدگی سطوح فلزی است. همچنین باعث افزایش مقاومت سطوح در برابر مواد شیمیایی می شود. بیشترین کاربرد آستر اپوکسی اکسید آهن قرمز، برای پوشش دادن لوله ها و بدنه تانکرهای آب است.

 

آستر اپوکسی ضد خوردگی زینک ریچ

آستر اپوکسی ضد خوردگی زینک ریچ

این محصول نوع دیگری از ضد زنگ های تولیدی توسط شرکت روشن فام بوده، که بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده و روی تولید می شود. چسبندگی بالا، مقاوم در برابر زنگ زدگی و سایش مهمترین خواص این ماده هستند. از آستر اپوکسی ضد خوردگی زینک ریچ، برای پوشش دهی مخازن آب آشامیدنی، مخازن تحت فشار پتروشیمی و فرآورده های نفتی استفاده می شود. علاوه بر آن به دلیل مرغوبیت بالا، برای پوشش دهی اسکلت فلزی، تجهیزات دریایی، تجهیزات بنادر و المان های شهری در فضای آزاد مناسب است.

آستر اپوکسی ضد خوردگی فسفات روی

آستر اپوکسی ضد خوردگی فسفات روی، از فسفات روی، رزین اپوکسی و سخت کننده‎‌های محلول ساخته می شود. از این آستر به دلیل ایجاد مقاومت در برابر زنگ زدگی، برای پوشش سطوحی  مثل تاسیسات داخلی و خارجی ساختمان‌، خطوط لوله های آب، مخازن آب آشامیدنی و مخازن صنایع شیمیایی استفاده می شود.

 

آستر اپوکسی ضد خوردگی کرومات روی

آستر اپوکسی ضد خوردگی کرومات روی

نوع دیگری از از ضد زنگ های صادراتی تولید شده توسط شرکت روشان فام، آستر اپوکسی ضد خوردگی کرومات روی است. این ماده از ترکیب اپوکسی پلی آمید و پیگمنت‌های ضد خوردگی کرومات روی ساخته می شود. مقاومت بالا در برابر خوردگی و حرارت 130 درجه سانتی گراد باعث شده، تا از این محصول برای پوشش دهی بدنه ماشین آلات و تجهیزات پتروشیمی، پالایشگاهی، گاز و… استفاده شود.

 

راه های ارتباط با شرکت روشن فام

کارخانه: مشهد، شهرک صنعتی چناران، فاز ۱، صنعت ۹ و ۱۱

دفتر مرکزی : مشهد، بلوار هفت تیر، برج آرمیتاژ، واحد ۸۰۶

۰۵۱-۴۶۱۳۹۲۰۰-۳

موبایل: ۰۹۱۵۳۱۱۹۲۰۷

ایمیل: info@rawshan.com

تلفن: ۰۵۱۴۶۱۳۹۲۰۲

سخن آخر

سطوح سازه های فلزی در برابر رطوبت هوا و مواد شیمیایی مقاوم نیستند و دچار اکسایش و زنگ زدگی می شوند. برای جلوگیری از این اتفاق باید سطوح محصولات فلزی را به وسیله ضد زنگ یا آسترهای مخصوص پوشش دهی شوند. شرکت روشان فام یکی از تولیدکنندگان به نام کشور در زمینه تولید انواع رنگ و ضد زنگ است که محصولات خود را به سایر کشورها نیز صادر می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *