خانه » آموزش » درآمد نمایندگی پنل پیامکی چقدر است؟

درآمد نمایندگی پنل پیامکی چقدر است؟

Whats income SMS panel representation

 

درآمد نمایندگی پنل پیامکی چقدر است؟

داشتن نمایندگی پنل پیامکی میتواند یک راه مناسب و معقول برای رسیدن به درآمد های جاذب باشد. در این مقاله سعی کردیم اطلاعات مفید و جامعی برای شما که به دنبال یک شغل پردرآمد هستید، ارائه دهیم. نگران نباشید!. همه هزینه‌ها، درآمدها، دغدغه‌ها و جزئیات نمایندگی پنل پیامکی را برای شما گرد‌هم آورده‌ایم.

Whats income SMS panel representation

 

آیا نمایندگی پنل پیامک میتواند یک شغل پردرآمد باشد؟

پاسخ بله است!. نمایندگی پنل اس ام اس میتواند یک شغل اصلی و سودآور باشد. یک نماینده پنل پیامک میتواند متناسب با تلاش خود، به درآمد‌های واقعا جذابی برسد. داشتن نمایندگی پنل پیامکی علاوه بر درآمد میتواند هزینه‌های انسانی و مالی کمتری نسبت به مابقی شغل‌های آزاد داشته باشد. امروزه پیامک‌ها برای استفاده‌های زیادی ازجمله ارسال تبلیغات، جهت مچ کردن با انواع وب‌سرویس‌ها، اپلیکیشن‌ها و افزونه‌ها، اطلاع‌رسانی‌ها و …. بکار گرفته میشوند.

این نیاز گسترده بیانگر مشتریان زیاد نیز میباشند. حتی افرادی که الان نیاز استفاده از پنل پیامکی ندارند، به احتمال بالا بعد‌‎ها نیازمند خواهند بود. جامعه امروزی بسیار نیازمند پنل‌های پیامکی است و این نیاز روز‌به‌روز در حال افزایش می باشد. از طرفی در این ایام کرونا که بسیاری از کارها کنسل شده اند ویا ارتباط با دیگران سخت تر شده است، بنا بر آمار نیاز مردم به پنل اس ام اس بیشتر شده است.

شما میتوانید به عنوان نماینده پنل پیامکی با توجه به تلاش و خلاقیت خود به درآمد‌های بالای 6 میلیون برسید.

 

میزان دقیق درآمد نمایندگی چقدر است؟

درآمد نماینده پنل پیامکی میتواند با توجه به تلاش و خلاقیت نماینده از مقدار های کم تا مقدار های بالای 15 میلیون برسد. شما به عنوان نماینده پنل پیامکی فقط از طریق شارژ کاربران یا خرید پنل کسب درآمد نخواهید کرد. در این بخش همه جنبه‎‌های درآمدی یک نماینده پنل پیامک را برای شما گردآوردیم.

فروش پنل sms

درآمد‌ اصلی یک نماینده پنل پیامکی از طریق فروش پنل اس ام اس است. درآمد شما از فروش پنل سود خالص هست. چون شما میتوانید بینهایت پنل با ویژگی‌هایی که میخواهید بسازید و با قیمت دلخواه به مشتریان و کاربرانتان ارائه دهید بدون اینکه پورسانت یا هزینه ای به ادمین بالاسری پرداخت کنید.

فروش خطوط  پیامک

فروش خط هم یکی از درآمد‌های دائمی یک نماینده پنل پیامکی است. شما میتوانید از فروش خطوط درآمد جانبی زیادی داشته باشید. مشتریان زیادی هستند که علاقه دارند خطوط خاص خود را داشته باشند و بابت این موضوع هزینه کنند!.

تمدید پنل اس ام اس

تمدید پنل اس ام اسی هم یکی از درآمد‌های خالص یک نماینده پنل پیامکی است. شما به عنوان نماینده اختیار تام در ویرایش و ایجاد بسته ها و پنل ها دارید. میتوانید هزینه‌های تمدید متفاوتی از کاربرانتان بگیرید و کاملا در این موضوع مانند سایر موضوع ها آزاد هستید!.

شارژ کاربران

با هر شارژ کاربر سود آن مقدار شارژ همان لحظه به حساب نماینده پنل اس ام اس واریز میشود. حالا میزان سود نماینده از شارژ کاربر چقدر است؟ شما به عنوان نماینده پنل پیامکی در این موضوع هم اختیار تام و کامل دارید. میتوانید هر تعرفه ای برای کار اعمال کنید، حال اختلاف تعرفه شما و تعرفه کاربرتان سود شما خواهد بود.  نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که شما در وهله اول باید پنل نمایندگی تهیه کنید که خودتان تعرفه پایه ارزانی داشته باشید تا بتوانید درآمد‌های بالا کسب کنید.مکث اس ام اس کمترین تعرفه هارا در کل کشور دارد.

ارسال پیامک برای دیگران

افراد زیادی نمیخواهند خود وارد بحث خرید پنل و ارسال پیامک شوند. معمولا این افراد حاضراند هزینه بیشتر از هزینه خود پنل بدهند تا شما کارهای ارسال ایشان را انجام دهید. افرادی مانند صاحبان شرکتهای بزرگ، هتل ها ، هولدینگ‌ها و غیره معمولا به دنبال چنین شرکت‌هایی هستند. شما میتوانید سودهای بالایی از این روش داشته باشید و بی دغدغه ارسال های دیگران را انجام داده و کسب درآمد کنید. گاها سود حاصل از این راه خیلی بیشتر از سود کاربریست که خود کارهای ارسال خود را انجام میدهد.

خدمات جانبی

تلفن های ابری

خطوط ابری و یا خطوط voip از جمله زمینه‌های درآمد زا برای یک نماینده پنل پیامکی میباشند. شما با ارائه این خطوط میتوانید سود‌های زیادی داشته باششید. این خطوط علاوه بر هزینه خود خط دارای تنظیماتی هستند که شما برای تمدید این تنظیمات هم میتوانید برای خود سود در نظر بگیرید.

دستگاه‌های ثبت شماره

دستگاه‌های ثبت شماره طرفداران خیلی زیادی دارند و خیلی از مشتریان خواستار پنل‌های پیامکی نیازمند این دستگاه‌ها هستند. شما با خرید این دستگاه‌ها وفروش آنها به داوطلبین میتوانید درآمد خود را تا حد زیادی افزایش دهید. همانطور که از اسم این دستگاه‌ها پیداست، با تنظیم این دستگاه میتوانید شماره مشتریانی که به شما مراجعه میکنند را یکجا جمع کنید تا در صورت نیاز بتوانید به انها اس ام اس های تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی ارسال کنید. معمولا افرادی که کسب و کار‌هایی از جمله سوپرمارکت ها و هایپر مارکت ها، لباس فروشی ها ،  کیف و کفش فروشی‎‌ها و غرفه های نمایشگاهی دارند، بیشتر به دنبال این دستگاه‌ها هستند.

 

نصب و راه اندازی افزونه ها و وب سرویس ها

یکی دیگر از درآمد‌های جانبی نمایندگان، نصب و راه اندازی افزونه‌های مختلف است. افراد زیادی هستند که برای سایت و یا اپلیکیشن خود نیازمند یک سری افزونه‌ها هستند. اما یا علم راه اندازی این موارد را ندارند یا حوصله و وقت آان را.  به همین دلیل شما میتوانید با جذب اینگونه افراد چه بسا سود‌های بالاتری از ایشان بگیرید. شما میتوانید به راحتی با حل مشکل کاربرانتان آنهارا استفاده کننده‌های دائمی خود بکنید و کسب درآمد‌ دائمی داشته باشید.

هزینه‌ها و دغدغه ‌های یک نماینده پنل پیامک

تا الان فقط  درمورد درآمد های نمایندگی پنل اس ام اس صحبت کردیم ولی مسلما این شغل مانند سایر مشاغل در کنار درآمدها و ویژگی یکسری مشکلات و دغدغه هایی دارد که در ادامه توضیح میدهیم.

درامد نمایندگی پنل پیامک

دغدغه های مانیتورینگ

هزینه‌ها و دغدغه‌های یک نماینده پنل پیامک در بسیاری از زمینه‌ها خیلی کمتر از افرادیست که یک کار خود محور و آزاد انتخاب کرده اند. شما میتوانید تنها با یک کامپیوتر یک کسب و کار راه بیاندازید!. از جمله دغدغه‌هایی که یک نماینده پنل اس ام اس میتواند داشته باشد، مسائل پیگیری و مانیتورینگ و مسائل حقوقی از جمله ارسال های نامناسب، ارسال های حاوی تهدید‌ها، لینک‌های نامناسب و …. است. آیا به تنهایی میتوانید این کار‌هارا انجام دهید؟ اگر پاسخ شما خیر است باید  کارگزاری را پیدا کنید که شمارا از این دغدغه ها رها کند.ما در مکث اس ام اس شمارا از مسئولیت‌های این چنین رها میکنیم.

پشتیبانی از کاربران و نمایندگان

وظیفه پشتیبانی از کاربران و نمایندگان برعهده خود نماینده می‌باشد. شما به عنوان یک نماینده باید تا حدودی از مسائل وب سرویسی سر‌رشته داشته باشید و پنلی که ارائه میدهید را خوب بشناسید. در این صورت میتوانید راهنمایی های درست تر و سریع تری به کاربرانتان ارائه دهید. احتمالا میپرسید ” خب اگر پاسخ سوالی را ندانستیم چه؟” در اینصورت باید از نماینده و کارگزار بالاسری خود درخواست راهنمایی کنید. دراین وهله اهمیت کارگزار و نماینده بالاسری شما افزایش پیدا میکند. افراد زیادی هستند که از نمایندگان ضعیف پنل خریداری کرده اند و بعد ها نتوانستند کسب و کار خود را ادامه دهند. چون پشتیبانی مناسبی دریافت نکرده اند . شما به عنوان نماینده باید حداقل تایم های کاری بتوانید به کاربرانتان خدمات ارائه دهید.

هزینه اینترنت

یکی دیگر از دغدغه ها میتواند هزینه اینترنت مورد استفاده باشد. شما دائما درحال استفاده از اینترنت خواهید بود. خبر خوب اینکه هزینه اینترنت شما چشمگیر نیست. شما با مبالغ کم میتوانید با خیال راحت کسب و کارتان را شروع کنید.

هزینه کارمندان

اگر کسب و کارتان به اندازه ای گسترش یافته است که نیاز دارید فرد دیگری کمکتان کند، باید یک کارمند استخدام کنید تا بتوانید کارهارا در اسرع وقت هندل کنید. هزینه اجازه یا خرید دفتر نیز بر عهده شماست . میتوانید کاملا دورکاری جلو بروید و از هزینه مکان صرفه جویی کنید. ولی مطمئن باشید وقتی به مرحله ای رسیدید که نیاز به اجاره دفتر و استخدام کارمند بود، حتما به درآمد قابل توجهی که این هزینه را برآورد کند، رسیده اید.

هزینه تبلیغات

به عنوان یک صاحب کار باید بدانید که هزینه ای که برای تبلیغات هدفمند و هوشمند انجام میگیرد درواقع درآمدهایی هست که بعد ها با حجم بالاتری به شما بازخواهد گشت. حتما این موضوع را به یاد داشته باشید که تجارت امروز تا حد بسیار زیادی بر پایه تبلیغات است. کاربران در وهله اول باید بدانند که شما و برند شما چه امکانات و خدماتی ارائه میدهد.

کلام اخر

داشتن نمایندگی پنل پیامکی یکی از کارهای کم دردسر و پرسود هست که برای راه اندازی آن نیاز نیست هزینه بالایی بکنید. هدف ما در مکث اس ام اس کم کردن دغدغه های نمایندگان و رساندن آنها به بالاترین سود هاست. همانطور که میدانید تعرفه‌های مکثsms کمترین تعرفه‌ها در کل کشور است و مهمترین فاکتور انتخاب یک مرجع برای اخذ نمایندگی پنل پیامک تعرفه ارسال پیامک و امکانات است. به همین دلیل نمایندگان بیشتر به سمت مکث اس ام اس می آیند تا سود‌های بیشتری داشته باشند. مفتخریم که بسیاری از شرکت ها و سایتهای ارائه دهنده پنل پیامک از نمایندگان مکث اس ام اس هستند. برای مشاوره لطفا به سایت سامانه پیامک مکث مراجعه کرده و یا با شماره 02191300036 تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *