هاست سی پنل ، هاست آلمان ، سرور ابری
نمایندگی هاست آلمان

کرک ویندوز 7،8،8.1،10 و آفیس 2010 ،2013

 اصلی ترین مشکل کاربران ایرانی بعد از نصب ویندوز و آفیس فعال کردن آن است. چرا که کشور ما در تحریم ها به سر می برد و امکان تهیه نسخه ی ارجینالی از محصولات یاد شده نیست. به همین دلیل برای استفاده از این گونه محصولات کاربران دست به استفاده از کرک ها می زنند. با استفاده از این نرم افزار شما براحتی می تواندی نسخه نهایی ویندوز 8 و 8.1 ، ویندوز 7 و ویندوز سرور نسخه 2008 ، 2008R2 همچنین 2012 و آفیس 2013 و 2010 را فعال ( register ) نمایید. در این فرایند نیاز به تخصص یا دخالت کاربر نیست و تمام مراحل فعال سازی بصورت خودکار انجام می شود.

این کرک بدون مشکل و سریع می باشد و با آن میتوانید هم ویندوز و هم آفیس را اکتیو کنید و بدون محدودیت از آن استفاده کنید.و بعد از کرک می توانید به راحتی ویندوز یا آفیس را آپدیت کنید.بدون هیچ محدودیتی. این کرک مثل  کرکهای موجود که بعداز 90 روز باطل میشوند باطل نخواهد شد و میتواند به صورت خودکار و بدون دخالت شما مدت زمان 90 روز را قبل از به اتمام رسیدن این مدت تمدید کند، خوب با این اوصاف یکی از بهترین حالت های فعال سازی برای این سیستم عامل محبوب یعنی ویندوز و نرم افزار خیلی حیاتی همون شرکت یعنی آفیس می باشد، شما تنها با یک کلیک از چند ده دلار عبور میکنید و نیازی به پرداخت هزینه خیلی زیاد ندارید و به صورت 100 درصد رایگان به مقصود خودتون می رسید.

 

دانلود با ترافیک نیم بهاء 

برای دانلود نیم بهاء از سایت از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده نکنید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشخصات

نظرات

∞ تمامی حقوق این سایت محفوظ است ∞