خانه » دانلود » نرم افزار » ویندوز » اینترنت » مدیریت اینترنت » دانلود Wireless Network Watcher v2.22 برنامه مشاهده و مدیریت شبکه وای فای

دانلود Wireless Network Watcher v2.22 برنامه مشاهده و مدیریت شبکه وای فای

Wireless Network Watcher

Wireless Network Watcher

Wireless Network Watcher یک ابزار کوچک است که شبکه بی سیم شما را اسکن می کند و لیستی از تمام رایانه ها و دستگاه هایی که در حال حاضر به شبکه شما متصل هستند نمایش می دهد. برای هر رایانه یا دستگاهی که به شبکه شما متصل است، اطلاعات زیر نمایش داده می شود: آدرس IP، آدرس مک، شرکتی که کارت شبکه را تولید کرده و نام رایانه را نیز انتخاب کرده است. شما همچنین می توانید فهرست دستگاه های متصل را به فایل html / xml / csv / text متصل کنید یا لیست را به کلیپ بورد کپی کنید و سپس به اکسل یا دیگر برنامه های صفحه گسترده وارد کنید.

سیستم مورد نیاز و محدودیت ها این ابزار در ویندوز 2000، ویندوز ایکس پی، ویندوز سرور 2003/2008، ویندوز ویستا، ویندوز 7، ویندوز 8 و ویندوز 10 کار می کند. این ابزار تنها می تواند یک شبکه بی سیم که شما در حال حاضر به آن متصل است اسکن کنید. این نمی تواند سایر شبکه های بی سیم را اسکن کند. در موارد نادر، ممکن است شبکه Watcher بی سیم آداپتور شبکه صحیح بی سیم را شناسایی نکند و سپس باید به پنجره «گزینه های پیشرفته» (F9) بروید و آداپتور شبکه صحیح را به صورت دستی انتخاب کنید. اگر چه این ابزار رسمی برای شبکه های بی سیم طراحی شده است، همچنین می توانید از آن برای اسکن یک شبکه کوچک سیمی استفاده کنید.


دانلود نسخه 2.22 – حجم فایل: 440 کیلوبایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *