خانه » دسته‌بندی نشده » آشنایی با بهترین مشاورین و بهترین وکیل مهاجرت کانادا

آشنایی با بهترین مشاورین و بهترین وکیل مهاجرت کانادا

وکیل مهاجرت کانادا

آشنایی با بهترین مشاورین و بهترین وکیل مهاجرت کانادا

معمولا در کشور کانادا، وکلای عضو کانون وکلا و کسانی که مدرسه قانون و حقوق رفته اند، بر روی پرونده های مهاجرت به کانادا فعالیت نمی کنند و بیشتر مشاورین مهاجرت کانادا فعالیت دارند.

چرا که اداره مهاجرت کانادا دوره های را برگزار می کند که در پایان این دوره ها به افراد مدرک مشاوره مهاجرت داده می شود و این دوره بسیار کوتاه تر است نسبت به وکلایی که 8 سال درس خوانده اند.

مشکلی که وجود دارد این است که وقتی موکلین با مشاورین مهاجرت قرارداد می بندند فکر می کنند با وکیل قرارداد بسته اند.

خصوصا این امر در بین ایرانیان بسیار باب شده است که وقتی به مشاور مهاجرت به کانادا، وکیل می گویند این افراد هم شفاف نمی گویند که من وکیل مهاجرت به کانادا نیستم و تنها مشاور مهاجرتی هستم!

پس داشتن بهترین وکیل کانادا در این امر کمک شایانی به افرادی که قصد گرفتن اقامت کانادا را دارند می کند.

شاید دیده یا شنیده باشید که عده ای می گویند من در راه مهاجرت به کانادا، وکیل مهاجرت گرفته ام و پرونده ام شکست خورد و وکیل مهاجرت به کانادا هیچ کاری نتوانست انجام دهد!

یعنی افراد با اینکه پرونده مهاجرتی آنها شکست خورده بازهم فکر می کنند که وکیل مهاجرت داشته اند ولی نمی دانند که ففط با یک مشاور مهاجرت به کانادا قرار داد بسته اند.

نکته بسیار مهمی که حائز اهمیت بوده این است که مشاورین مهاجرت وقتی که پرونده مهاجرت به کانادا افراد را می گیرند و با آنها قرارداد می بندند در صورتی که پرونده مهاجرتی این افراد به مشکل بر بخورد و مردود شود بر روی پرونده حق هیچگونه اعتراضی ندارند و نمی توانند در دادگاهها فرجام خواهی کنند.

دلیل آن هم این است که این افراد به دانشگاه حقوق نرفته و پروانه وکالت کانادا را ندارند و عملا نمی توانند پرونده را به دادگاه ببرند در نتیجه پرونده مهاجرتی فرد شکست خورده و در نهایت فرد متقاضی مهاجرت کانادا باید پرونده را ببندند و یا با پرداخت دوباره هزینه های هنگفت با یک وکیل مهاجرت به کانادا قرار داد ببندد.

افرادی که دارای مدرک اداره مهاجرت به کانادا هستند عملا حق هیچ گونه اعتراض در دادگاه های کانادا را ندارند و تنها وکیل می تواند این کار را انجام دهند.

آشنایی با بهترین مشاورین و بهترین وکیل مهاجرت کانادا

حتما قبل از درخواست اقامت کانادا بخوانید:
پس افرادی که قصد اقامت کانادا را دارند در ابتدا سعی کنند وکلا را شناسایی کنند و فرق بین وکیل مهاجرت به کانادا و مشاورین مهاجرت به کانادا را بدانند و بعد از این مرحله بهترین وکیل مهاجرت کانادا را با تحقیقات و رزومه افراد شناسایی کرده تا بتوانند به هدف خود و گرفتن اقامت دائم کانادا رسیده و بتوانند یک شرایط بهتر و یک تجربه جدید را در زندگی خود به دست آورند.

شاید متقاضیان فکر کنند مبحث داشتن بهترین وکیل مهاجرت کانادا بسیار پیش پا افتاده باشد ولی عملا به هیچ عنوان این طور نیست، چرا که اگر متقاضیان مهاجرت به کانادا وقتی با یک وکیل و یا مشاور قرار داد ببندند اگر پرونده شکست بخورد برای سابقه فرد بسیار تأثیرگذار است و عملا سابقه فرد متقاضی مهاجرت به کانادا منفی می شود

چون در تمام برنامه های مهاجرتی کانادا این سئوال مطرح می شود که آیا سابقه تشکیل پرونده را دارا هستید و یا سابقه ریجکتی شدن را دارید یا خیر؟

و اگر چنانچه این اتفاق افتاده باشد شرایط پرونده مهاجرتی فرد بسیار سخت می شود و اگر چندین بار این اتفاق افتاده باشد عملا تمامی شانس های خود برای مهاجرت به کانادا را از دست می دهد.

از نگاه دیگر اگر بتوانید با تحقیقات و بدون عجله به دنبال وکیل مهاجرت به کانادا بگردید و انتخاب درستی کنید، آن موقع این امر باعث می شود که هم از لحاظ هزینه های پرونده مهاجرتی و هم از لحاظ شدنی بودن و اجرایی بودن پرونده در یک زمان مشخص و کوتاه و به نتیجه رسیدن آن خیالتان راحت باشد.

در نتیجه مبحث بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در روند روبه رشد پرونده های مهاجرتی بسیار اثر گذار می شود لذا به متقاضیان مهاجرت به کانادا این توصیه می شود که حساسیت بیشتر را به خرج دهند که پرونده و همین طور آینده افراد دچار مشکلات نشود.

و این امر از نوعی دیگر هم قابل بررسی می باشد و آن مسیر پرونده می باشد اگر وکیل با توجه به شرایط شما بتواند بهترین گزینه و کم خرج ترین را به شما پیشنهاد دهد در یک مدت زمان کوتاه موجب گرفتن اقامت کانادا می شود.

حقوق مهاجرت شاخه ای از حقوق است بنابراین تشخیص قانون صالح و مرجع رسیدگی صالح موضوع بسیار مهمی است.

در مورد قوانین مهاجرتی کانادا قوانین اصلی وجود دارد و یک سری هم عوامل فرعی هستند که وکیل مهاجرت به کانادا به آنها استناد می کند.

منابع فرعی بسیار مهمی که رویه قضائی نام دارد موجود است. به این دلیل وکیل مهاجرت به کانادا وقتی وارد یک پرونده جدید می شود از ابتدای امر وقتی که می خواهد یک لایحه را به اداره مهاجرت کانادا ارائه کند بهتر این است به قوانین فرعی مهاجرتی استناد کند که تمامی این منابع مشخص شده می باشد.

در بعضی از مواقع پرونده هایی وجود دارد که وکیل و یا مشاور به روی آنها ضعیف کار کرده است و به دلیل آن است که داخل لایحه چیزی نوشته نشده است.

وکیل در پرونده های مهاجرتی باید ثابت کند که مسلط به قوانین روز است و با دانستن قوانین بتواند لایحه مناسب در خور پرونده ارائه دهد یعنی عملا بحث ، بحث فرم پر کردن نیست!

یعنی وکیل مهاجرت به کانادا باید بداند که آیا اگر قرار بر این باشد که لایحه ای را ارائه کند بداند که استثناعات شامل این پرونده مهاجرتی می شود.

پس در نتیجه نیاید پرونده های ضعیف را به اداره مهاجرت ارجاع داد که باعث ریجکتی شدن شود و بعد از آن درگیر موضوعات پیچیده دیگر شوید و برای همین مرجع رسیدگی بسیار مهم می باشد.

اکثریت پرونده های مهاجرتی و ویزا های کانادا می بایست زمانی ثبت شود که متقاضی خارج از خاک کشور کانادا باشد و نه داخل خاک کانادا و متاسفانه مشاوره بسیار غلطی که خیلی از افراد میدهند به طور مثال با ویزا توریستی کانادا به کشور کانادا آمده و آن را تبدیل به ویزا کار کانادا کنید و یا تبدیل به اقامت دائم کانادا شود چنین مواردی وجود خارجی به هیچ عنوان ندارد و متاسفانه دیده شده چنین مشاوره های ناصحیح به افراد داده می شود پس داشتن مشاوره درست و عملا داشتن بهترین وکیل مهاجرت کانادا در این امر برای متقاضیان مهاجرت به کانادا بسیار تأثیرگذار می باشد.

به طور مثال اگر فردی همسر یک فرد دانشجو که در خاک کانادا می باشد و دارای ویزای توریستی کانادا باشید در این زمینه به طور استثنا می توان در خواست ویزا کار کانادا را داخل خاک کانادا کرد.

اما وقتی فرد دارای ویزای توریستی کانادا باشد و به دیدن یکی از اقوام آمده است می شود تقاضای ویزای کار کانادا کرد، جواب خیر است، ولی متاسفانه شاهد آن هستیم که بعضی از افراد این پیشنهادات را به افراد می دهند که عملا همگی سراب می باشدو دلیل آن هم این است که قانون می گوید مرجع رسیدگی این امور سفارت خانه های کانادا می باشد و در خارج از خاک کشور کانادا بنابراین افراد باید فرمهای خود را خارج از خاک کانادا پر نمایند و تمام این عوامل موضوعاتی می باشد که خیلی از افراد درگیر آنها می باشند.

لذا باز هم تاکید می شود مشاوره صحیح و کامل درست نقش اساسی برای رسیدن به اقامت دائم کانادا می باشد و داشتن بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در این امر تاثیر به سزایی دارد.

موضوع قانون حاکم و مرجع رسیدگی حاکم موضوعات بسیار مهمی می باشد که باید به آن پرداخت و دلیل این موضوعات هم این است که افراد بدانند که براساس کدام قوانین مهاجرتی کانادا و چه ضوابطی پرونده طرح موضوع شود و ثبت شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت بهترین نتیجه با مشاورین ما با شماره تلفن ۰۲۱۷۲۸۱۹در تماس باشید و همراه با پیشنهاد ویژه درخصوص مهاجرت از طریق ویزا استارتاپ کانادا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *